Kıl dibi olmadan sakal alınabilir mi?

OLDüyedir3

Hectopat
Bunun için bir şeyler var mı? İce Therapy türün de şeyler işe yarar mı? Sakalların dibi gözükmeden sakal çıkmadan öncesi gibi, baby face kısaca, lazer epilasyonu haricinde.

Ağda gibi şeyleri uzun süre kullanınca bir zararı olucağı şeyinde olduğumdan cesaret edemiyorum :D
Herhangi bir zararı yok. Babam 40 senedir öyle alıyor sakalını. Ben 18 yaşımdayım. 3 senedir başta jiletle alıyordum fakat 2 senedir ağdayla alıyorum. Çok daha kolay ve hızlı. Ve çok daha temiz aldığı kesin.

Edit: Sakal bana hiç yakışmıyor.

Herhangi bir zararı yok. Babam 40 senedir öyle alıyor sakalını. Ben 18 yaşımdayım. 3 senedir başta jiletle alıyordum fakat 2 senedir ağdayla alıyorum. Çok daha kolay ve hızlı. Ve çok daha temiz aldığı kesin.

Edit: Sakal bana hiç yakışmıyor.

Cilde zararı var mı? İnternetten araştırınca sarkmaya yol açabileceğini okumuştum, ve birazcık bile gözükse hemen yeniden ağda yapabilirim, bunun sebebinden 2 günde bir yapsam sıkıntı olur mu? Siz kaç günde bir yapıyorsunuz? Ve hangi ağda şeyini kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Cilde zararı var mı? İnternetten araştırınca sarkmaya yol açabileceğini okumuştum, ve birazcık bile gözükse hemen yeniden ağda yapabilirim, bunun sebebinden 2 günde bir yapsam sıkıntı olur mu? Siz kaç günde bir yapıyorsunuz? Ve hangi ağda şeyini kullanıyorsunuz?
Ağda yaptıktan sonra 1 hafta kafan rahat olur da uzama hızına göre kişiden kişiye değişir.

Geri
Yukarı