Kıl dönmesi ameliyatı oldum

Geçmiş olsun diyenlere ve diyeceklere çok teşekkürler arkadaşlar. Kıl içerideyken vücut adeta yabancı madde alarmı edasıyla kan salgılayarak kılı eritmeye çalışır nitekim başarılı olamaz ve hep yapar. İnsan vücudu kusursuzdur diyenlere ithafen.

İnsan vücudu kusursuz değildir lakin olağan üstüdür kusursuz olsa gözle görmediğin virüs gelir seni öldürmez veya dururken ölmezdin ateş düşürücü hap ile ateşin düşmezdi ilkel çalişan bir sistem ama olağan üstü.Bu arada geçmiş olsun kötüdür tahmin edebiliyorum.

Güncelleme: Az önce dikişleri aldırdım. Sinek ısırığı kadar hissettirmedi. Yaz ve terleme dolayısıyla dikiş aldırma işim biraz uzadı ama nihayetinde aldırdım. Doktor yaran çok taze 1 hafta 10 gün civarı oturma açılma yapabilir dedi. Ama oturamamak canıma tak etti valla. Dikkatli oturuş tarzıyla otursam sorun olur mu acaba?

Güncelleme: Az önce dikişleri aldırdım. Sinek ısırığı kadar hissettirmedi. Yaz ve terleme dolayısıyla dikiş aldırma işim biraz uzadı ama nihayetinde aldırdım. Doktor yaran çok taze 1 hafta 10 gün civarı oturma açılma yapabilir dedi. Ama oturamamak canıma tak etti vallahi. Dikkatli oturuş tarzıylâ otursam sorun olur mu acaba?
Bu güncellemeyi konu başına raporlâyıp moderatöre yazmasını istemesini söylersen daha iyi olur.

Dikkatli oturursan da sorun olur. İstek sağlıktan daha önemli olmamalı.

Son düzenleme:
Bu güncellemeyi konu başına raporlâyıp moderatöre yazmasını istemesini söylersen daha iyi olur.

Dikkatli oturursan da sorun olur. İstek sağlıktan daha önemli olmamalı.
Orası öyle fakat işin psikolojik kısmı da kötü. Yazıyı yazdığım gün kuaföre gittim evde biraz oturdum ertesi günler de oturdum sıkıntı olmadı. Sadece ani hareketlerden kaçınıp iyi bir oturuşla sıkıntı olmuyor.

Geçmiş olsun bende de oluşmuştu. İlk ay kan ve iltihap çıkıyordu ama sonrasında hepsi geçti. 2 senedir içinden kıl çıkması dışında bir ağrı iltihap problemim yok, çok garip değil mi? :D Ama zamanı gelince problem çıkaracağını biliyorum ve ameliyat beni içten içe korkutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı