Kıl dönmesi ameliyatı

Bana hiç sonda takılmadı ve takanları da hiç duymadım. Pansumanları 2 günde 1 sağlık ocağına yaptırıyordum.
Pansumanı hissetmezsiniz bile. Gazlı bez ile batikon sürüyorlar sadece.

Bana hiç sonda takılmadı ve takanları da hiç duymadım. Pansumanları 2 günde 1 sağlık ocağına yaptırıyordum.
Pansumanı hissetmezsiniz bile. Gazlı bez ile batikon sürüyorlar sadece.
Hocam son kez olarak sağlık ocağı bana baya yakın ama iç çamaşır giyemeyeceğim için nasıl gideceğim kafama takıldı. Siz dışarı ne ile çıkmıştınız ?

Annem yaptı. Her gün yapılıyor ve hayır can acıtmıyor.
Sizin anneniz bilgili ve cesaretliymiş sanirsam. Benim ailem korkar biraz en sağlıklısı sağlık ocağına gitmek. Teşekkürler yarin 3-4 gibi hastaneye yatacağım. Pazartesi sabahı ameliyat olacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.
Selamlar herkese. Bu lanet şey bende de varmış, maalesef. Tüm tahlilleri verdim ve ameliyat tarihi verildi. Bu pazar 3-4 gibi hastaneye yatacağım. Pazartesi sabahı ameliyat olacağım.
Benim ricam, bu ameliyatı olan arkadaşların neyi yapmamı ve neyi yapmamamı söylemeleri. Ek olarak tavsiyelerinizi bekliyorum.
Nelere dikkat etmeliyim?
Ameliyat süreci nasıl oluyor?
Bilgilendirirseniz hem içimi rahatlatır hem de bilgilenmiş olurum, teşekkürler.
Şuan hastanedeyim ve 1 saat içinde ameliyata alicaklar.
@_Dovahkiin_ Hocam yuruyemedigim için malzeme aldık. Babam yapıyor bir sıkıntı olur mu ? Hangi yöntemle olmuştunuz ?

Son düzenleme:
Sizin anneniz bilgili ve cesaretliymiş sanirsam. Benim ailem korkar biraz en sağlıklısı sağlık ocağına gitmek. Teşekkürler yarin 3-4 gibi hastaneye yatacağım. Pazartesi sabahı ameliyat olacağım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam asıl doktor cesaretli, annem çok naif bir şekilde yapıyordu son gün dikişleri aldırırken doktorun yaptığı acıtmıştı :D

Şu an hastanedeyim ve 1 saat içinde ameliyata alicaklar.
@_Dovahkiin_ hocam yuruyemedigim için malzeme aldık. Babam yapıyor bir sıkıntı olur mu? Hangi yöntemle olmuştunuz?

Hocam geç gördüm kusura bakmayın, bu aralar pek aktif olamıyorum da. Ben yöntemin adını bilmiyorum belirli bölgeden parça alındı doldurma durumu vs. olmadı. Ben yürüyebiliyordum ameliyat sonrası yavaş yavaş, acı da hissetmiyordum.

Hocam asıl doktor cesaretli, annem çok naif bir şekilde yapıyordu son gün dikişleri aldırırken doktorun yaptığı acıtmıştı :D

Hocam geç gördüm kusura bakmayın, bu aralar pek aktif olamıyorum da. Ben yöntemin adını bilmiyorum belirli bölgeden parça alındı doldurma durumu vs. olmadı. Ben yürüyebiliyordum ameliyat sonrası yavaş yavaş, acı da hissetmiyordum.
Belinize iğne vurdular mı ? Özel pansumanci tutacaktik 100 TL istedi. Sağlık ocağından gördük. Babam ben yaparım dedi. Yaptı da kolay açık ameliyat olduğuma biraz pişmanım.

Geri
Yukarı