Kıl dönmesi ameliyatı

Sanırsam evet. Kutu da bir şey vardı.
Eski teknik ve hiç iyi değil. O açık yara bende hiç kapanmadı ve çok ağrı çektim.
Keşke siz doktordan ameliyat için randevu almadan önce konu açsaydınız sizi daha rahat yönlendirirdik.
Ben de sizin ameliyattan oldum ve o yara hiç geçmedi tekrar ameliyat oldum başka yerde başka teknik ile.
15 yıldır da şükür Allah'a en ufak sıkıntım olmadı.

Eski teknik ve hiç iyi değil. O açık yara bende hiç kapanmadı ve çok ağrı çektim.
Keşke siz doktordan ameliyat için randevu almadan önce konu açsaydınız sizi daha rahat yönlendirirdik.
Ben de sizin ameliyattan oldum ve o yara hiç geçmedi tekrar ameliyat oldum başka yerde başka teknik ile.
15 yıldır da şükür Allah'a en ufak sıkıntım olmadı.
Tekniğin eski-yeni olmasıyla bir alakası yok. Doktorun yeteneği ile alakalı. Ben de açık yara tekniği ile ameliyat oldum fakat 3 ayda yara kapanmıştı ve bu geçen sürede hiç ağrı çekmedim.
Ameliyat olmadan önce başka bir forumda takılırken birisi de bana demişti sakın açık yara tekniği ile olma hayatta kapanmaz diye. Herkese inanmamak lazım.

Birden fazla doktora git. Ben 3 doktora gitmistim; ilk gittigim hemen ameliyata almaliyiz dedi.
Diger ikisi gerek yok dedi, ufak bir operasyon yaptilar yalnizca ( gumus nitrat )

Turkiye'de doktorlara guven olmaz, kesinlikle ameliyat olmadan birden fazla doktor gorsun.
merhabalar hangi doktora veya hastahaneye gittiniz? devlet hastahanesi miydi?

Selamlar herkese. Bu lanet şey bende de varmış, maalesef. Tüm tahlilleri verdim ve ameliyat tarihi verildi. Bu pazar 3-4 gibi hastaneye yatacağım. Pazartesi sabahı ameliyat olacağım.
Benim ricam, bu ameliyatı olan arkadaşların neyi yapmamı ve neyi yapmamamı söylemeleri. Ek olarak tavsiyelerinizi bekliyorum.
Nelere dikkat etmeliyim?
Ameliyat süreci nasıl oluyor?
Bilgilendirirseniz hem içimi rahatlatır hem de bilgilenmiş olurum, teşekkürler.
Hocam geçmiş olsun umarım ameliyat başarılı geçmiştir ve nüks etmemiştir ameliyat sonrası yara iyileşir iyileşmez epilasyon yaptırın hocam nüks ihtimalini sıfıra indirmese de bayağı düşürüyor azıcık acıyor bu arada

Hocam geçmiş olsun umarım ameliyat başarılı geçmiştir ve nüks etmemiştir ameliyat sonrası yara iyileşir iyileşmez epilasyon yaptırın hocam nüks ihtimalini sıfıra indirmese de bayağı düşürüyor azıcık acıyor bu arada
Konu tekrar hortlamış durumu güncelleyeyim. Hastalığım maalesef tekrar nüks etti. Yaram üstten kapanmış ama alttan kapanmadığı için doktor alt tarafın içeriden kapanmadığı için boşa iyileştiğini söyledi. Kanamam hala ara sıra devam etmekte ameliyatımı 50 gün sonra tekrar olacağım sınavdan sonra. Maalesef bu hastalık bir erkeğin başına gelebilecek en en kötü şeylerden biri. Temizliğinize önem verin mutlaka bu dalgaya alınacak bir konu değil kime sorsa tavsiye ederim. Mümkünse o bölgeye epilasyon ve kıllarınızı almaya özen gösterin bence.

Konu tekrar hortlamış durumu güncelleyeyim. Hastalığım maalesef tekrar nüks etti. Yaram üstten kapanmış ama alttan kapanmadığı için doktor alt tarafın içeriden kapanmadığı için boşa iyileştiğini söyledi. Kanamam hala ara sıra devam etmekte ameliyatımı 50 gün sonra tekrar olacağım sınavdan sonra. Maalesef bu hastalık bir erkeğin başına gelebilecek en en kötü şeylerden biri. Temizliğinize önem verin mutlaka bu dalgaya alınacak bir konu değil kime sorsa tavsiye ederim. Mümkünse o bölgeye epilasyon ve kıllarınızı almaya özen gösterin bence.

Çok geçmiş olsun hocam benimki de 3 defa nüks etti mutlaka epilasyon yaptırın hangi yöntemle ameliyat olacaksınız bu arada.

Çok geçmiş olsun hocam benimki de 3 defa nüks etti mutlaka epilasyon yaptırın hangi yöntemle ameliyat olacaksınız bu arada.
Hocam yara kapanmadan tekrar nüks etti maalesef. Busefer ki doktor tanıdığım pansumanını 15 gün boyunca kendisi yapacak. Yaranın dibine kadar gazlı bez sokacağını söyledi. Yazın benim için çok acılı geçecek ama bakacağız. :/ Açık bırakma yöntemi olacağım hastalığım ileri de olduğu için

Geri
Yukarı