Kıl dönmesi ameliyatında istersem uyuturlar mı?

Van Der Linde

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
theeroticbarber çalışanı
Selamlar, sanırım kıl dönmesi var ben de. Birkaç gün sonra doktora gideceğim, yüksek ihtimalle ameliyat olacağım. İnternetten baktığımda uyutmadan, lokal anestezi ile yapıyorlarmış ameliyatı. İğne korkum var bu yüzden beni uyutmalarını isteyeceğim. İstersem uyuturlar mı?

Bende kıl dönmesi ameliyatı oldum. Doku kaydırmalı yaptılar bende. Yani bölgeyi alıp direk dikmeli klasik versiyon değil. Benim doku kaydırma versiyonu daha garanti tekrarlamaması için. Sorunuza gelirsek İsterseniz uyutuyorlar doktor bana sormuştu ama ben belden iğneyi tercih etmiştim cidden çok rahattım. Hiç bir şey hissetmiyorsun zaten belden altın felç oluyor bir süre. Sadece tuvalet problemi yaşamıştım. Ameliyattan sonra idrarımı yapamadım biraz sancı oldu bu yüzden sonda taktılar. Onu da hissetmedim, acı olmadı hala felç olduğu için bel altım. Bu ameliyattan hemen sonra idrar yapamama durumu da 10 kişiden 1 kişide oluyormuş zaten oda bana denk geldi ama cidden dediğim gibi hiç rahatsızlık vermedi uyuşuk olduğum için. Sondayı da 1 saat sonra çıkardılar zaten hemen normale döndüm sonra. Yani boşuna genel anestezi almayın bünyenize belden iğnede oldukça rahat. Muhabbet bile etmiştim ameliyat esnasında. Sorularımı sormuştum. 😀

İsterseniz uyutuyorlar ama ben belden iğneyi tercih etmiştim cidden çok rahattım. Hiç bir şey hissetmiyorsun zaten belden altın felç oluyor bir süre. Sadece tuvalet problemi yaşamıştım. Ameliyattan sonra idrarımı yapamadım biraz sancı oldu bu yüzden sonda taktılar. Onu da hissetmedim, acı olmadı hala felç olduğu için bel altım. Bu ameliyattan hemen sonra idrar yapamama durumu da 10 kişiden 1 kişide oluyormuş zaten oda bana denk geldi ama cidden dediğim gibi hiç rahatsızlık vermedi uyuşuk olduğum için. Sondayı da 1 saat sonra çıkardılar bu arada normale döndüm sonra. Yani boşuna genel anestezi almayın bünyenize belden iğnede oldukça rahat. Muhabbet bile etmiştim ameliyat esnasında. Sorularımı sormuştum. 😀
Okudukça korkmaya başladım. Off olmak istemiyorum.

Okudukça korkmaya başladım. Off olmak istemiyorum.
İçiniz rahat olsun. Cidden ben konforlu bir ameliyat geçirdim. Korkulacak bir şey yok. Her ameliyatta biraz zorluk olur bu da atlatamayacağınız türden değil. Bu arada asıl ameliyattan sonrası zor. Bir müddet yüz üstü yatacaksınız. Sıkılacaksınız yüz üstü yatmaktan. 😄

İçiniz rahat olsun. Cidden ben konforlu bir ameliyat geçirdim. Korkulacak bir şey yok. Her ameliyatta biraz zorluk olur bu da atlatamayacağınız türden değil. Bu arada asıl ameliyattan sonrası zor. Bir müddet yüz üstü yatacaksınız. Sıkılacaksınız yüz üstü yatmaktan. 😄
Ben yüz üstü yatmaya alışkınım ama ameliyat nasıl oluyor hocam. Rica etsem biraz anlatma şansınız var mı ? Bakın mesala ben de sadece kanama oluyor ara sıra. Otururken felan hiç sıkıntı yok tek kanama var. Ama doktor 5 yıllık kıl dönmesi diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı