Kıl dönmesi için muayene olmak

Makaleler
2
Yer
Ankara
2 hafta sonra yani 6 Haziran'da hastaneye gideceğim. Gitmeden önce verebileceğiniz tavsiyeler var mı? Öncelikle şunu söyleyim hastalık başlayalı 6-7 ay oldu ve ben ameliyat olmadan mikrosinüsektomi ile kurtabileceğimi düşünüyorum. İltihaptan başka bir şey yok zaten. Bu hastalıkla uğraşanlar tecrübelerini anlatabilirler mi? Bir de mikrosinüsektomide gerçekten aynı gün işe dönülebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 hafta sonra yani 6 Haziran'da hastaneye gideceğim. Gitmeden önce verebileceğiniz tavsiyeler var mı? Öncelikle şunu söyleyim hastalık başlayalı 6-7 ay oldu ve ben ameliyat olmadan mikrosinüsektomi ile kurtabileceğimi düşünüyorum. İltihaptan başka bir şey yok zaten. Bu hastalıkla uğraşanlar tecrübelerini anlatabilirler mi? Bir de mikrosinüsektomide gerçekten aynı gün işe dönülebilir mi?

Gamex sırasında ameliyatı olan biriyle karşılaşmıştım(tam deliğin üstündeymiş izi. D)arkadaş eğilip oturamıyor veya sırtüstü yatamıyordu biraz zor gibi yani.

Gamex sırasında ameliyatı olan biriyle karşılaşmıştım(tam deliğin üstündeymiş izi. D)arkadaş eğilip oturamıyor veya sırtüstü yatamıyordu biraz zor gibi yani.
Hocam benim ki o kadar ileri düzey değil. Benim şu anlık sadece akıntım var. Eğilip oturamıyor ve sırtüstü yatamıyorsa yakında kıl omuriliğe baskı yapacağından yüreyememeye de başlar.

Hocam benimki o kadar ileri düzey değil. Benim şu anlık sadece akıntım var. Eğilip oturamıyor ve sırtüstü yatamıyorsa yakında kıl omuriliğe baskı yapacağından yüreyememeye de başlar.

Sebebi o değil ya ameliyatı yeni olmuş ve tam deliğin orada diye oturamıyor sizinki de oradaysa benzer şeyler yaşayacaksınız.

Sebebi o değil ya ameliyatı yeni olmuş ve tam deliğin orada diye oturamıyor sizinki de oradaysa benzer şeyler yaşayacaksınız.
Hocam işte ameliyat değil de mikrosinüsektomi isteme sebebim o. Ameliyat her gün pansuman, duş, oturamamak ve yatamamak gibi sıkıntılar getirirken mikrosinüsektomi aynı gün işine veya okuluna dönebildiğin hiç pansumanla uğraşmadığın ve ameliyata göre daha az tekrarlama oranı olan bir yöntem.

Yeni konular

Geri
Yukarı