Kıl dönmesi teşhisi koyuldu

Xandery

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim üzere, "kuyruk sokumunda kıl dönmesi" teşhisi koyuldu,
Daha önce hiç ameliyat olmadım, açıkçası tereddütlerim var ve korkularım var.
Konu ile alakalı ameliyat olmuş ya da bilgi sahibi olan kişilerden hem ücret hem diğer detaylar hakkında bilgi almak istiyorum.

Bana 13 sene önce teşhis konuldu. Korktum olmadım. Bir sıkıntı yaşamadım ama size olmanızı tavsiye ederim tabi. Özelde yakarak tedavi yapılıyormuş ama kesesi alınmadığı için bir süre sonra tekrarlama riski yüksekmiş. Olacaksan kesesini de aldırman gerek demişlerdi bana. Onun için de 20 30 dikişlik kesik açıyorlarmış ve sıkıntılı bir bölge olduğu için uzun süre yatış gerekiyormuş sanırım.

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim üzere, "kuyruk sokumunda kıl dönmesi" teşhisi koyuldu,
Daha önce hiç ameliyat olmadım, açıkçası tereddütlerim var ve korkularım var.
Konu ile alakalı ameliyat olmuş ya da bilgi sahibi olan kişilerden hem ücret hem diğer detaylar hakkında bilgi almak istiyorum.

Ben lise de iken arkadaşım olmuştu bir süre ağrı sızı çekmişti ama sonra sağlığına kavuştu.

Bana 13 sene önce teşhis konuldu. Korktum olmadım. Bir sıkıntı yaşamadım ama size olmanızı tavsiye ederim tabii. Özelde yakarak tedavi yapılıyormuş ama kesesi alınmadığı için bir süre sonra tekrarlama riski yüksekmiş. Olacaksan kesesini de aldırman gerek demişlerdi bana. Onun için de 20 30 dikişlik kesik açıyorlarmış ve sıkıntılı bir bölge olduğu için uzun süre yatış gerekiyormuş sanırım.

Aynı şekilde bilgiyi duydum bende,
Ancak özelin fiyatları hakkında kafamda çok soru işareti var SSK bile tam olarak karşılamıyor sanıyorum bu ameliyatı

Geri
Yukarı