Kıl için makine tavsiyesi

gmaschine

Hectopat
Yer
İzmir
GÖĞÜS ve KARIN bölgesi için istiyorum.

Zamanında bir hevesle ağda kullanmıştım simsiyah ve çok sık kıllar haline geldi. Özellikle yaz aylarında denizden sonra falan çok rahatsız ediyor.
Aradığım makinede 2 özellik istiyorum.
1-hafif kısaltma işlemi. Yani hafifleterek daha doğal bir görüntü oluşturmak. Doğal görünümde hafif-orta uzunlukta rahatsız edici olmayan şekilde seyreltebilmesi.

2-sıfır kesebilmesi. Şu anda Goldmaster Jordan kullanıyorum ancak sadece koltuk altı için kullanabiliyorum bu ürünü çünkü çok kısa kılları alabiliyor sadece. Benim aradığım hem kısa kılları sıfıra yakın alması hem de uzun kılları seyreltebilmesi.

Araştırmalarım sonucu düşündüğüm modellerden hangisini almalıyım? (Göğüs ve karın için)
-Phillips BG3015

-Phillips multigroom 700

-Phillips BG 105/11

-Braun çoklu bakım setleri

Son düzenleme:
Göğüs ve karın bölgesi için istiyorum.

Zamanında bir hevesle ağda kullanmıştım simsiyah ve çok sık kıllar haline geldi. Özellikle yaz aylarında denizden sonra falan çok rahatsız ediyor.
Aradığım makinede 2 özellik istiyorum.
1-hafif kısaltma işlemi. Yani hafifleterek daha doğal bir görüntü oluşturmak. Doğal görünümde hafif-orta uzunlukta rahatsız edici olmayan şekilde seyreltebilmesi.

2-sıfır kesebilmesi. Şu anda Goldmaster Jordan kullanıyorum ancak sadece koltuk altı için kullanabiliyorum bu ürünü çünkü çok kısa kılları alabiliyor sadece. Benim aradığım hem kısa kılları sıfıra yakın alması hem de uzun kılları seyreltebilmesi.

Araştırmalarım sonucu düşündüğüm modellerden hangisini almalıyım? (göğüs ve karın için)
-Phillips BG3015

-Phillips multigroom 700

-Phillips BG 105/11

-Braun çoklu bakım setleri

Hocam ben Braun kullanıyorum dediğiniz bölgeleri istediğiniz şekilde alabiliyor. Ama diğer ürünlerde güzel olabilir.

Hocam peki neredeyse sıfır gibi alabiliyor mu? Yani dışarıdan çok rahatsız etmeyecek şekilde duruyor mu? Ayrıca tahriş, kıl çekme vs oluyor mu?

Hocam 2. bir başlığı var onu takınca daha derinden alıyor. Yani tam sıfır değil ama sıfıra yakın alıyor bence rahatsız edici şekilde görünmüyor. Kıl çekme, tahriş hiç yaşamadım. Tam sıfır şekilde almıyor deneyimlediğim kadarıyla.

Geri
Yukarı