Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında "Aday olma" diye bağıran gence müdahale edildi

@Kanatsız Kuş katılıyorum, şu son rezaletten sonra gence sert müdahale eden kişilere gerekli işlemler yapılmadığı ve çıkıp CHP'li isimlerden birisi özür dilemediği sürece de ikinci turda oyumu Kemal Kılıçdaroğlu'na vermeyeceğim. AKP'ye atarım, daha iyi.

Kanka bilmiyorum sarı muhalefetin vergilerimizden kestiği para ile beslediği sosyal medya ekibinin 2 gündem çalışmasına bakar. Kadın kolları, kampüs cadıları, pembe özgürlükçüler, Social Justice Warrior'lar derken neler neler olur.

Kadir Şeker en nihayetinde birisinin kalbine bıçak sapladı ve nefsi müdafa kısmında ciddi şüpheler vardı, toplumun adalet duygusunu sarsmamak için çocuğu tahliye ettiler.

Topluma zarar verecek suç dosyası aşırı kabarık birini toplumdan temizledi iyi yaptı kadını savundu cart curt vesaire bunun için demiyorum.

Topluma zarar verecek suç dosyası aşırı kabarık birini toplumdan temizledi iyi yaptı kadını savundu cart curt vesaire bunun için demiyorum.
İyi de bu onun görevi değil ki ? Zaten devlet bunun için var yoksa herkes kendi vicdanına göre toplumu "temizlerdi". Adamın 2 gün sonra ıslah olmayacağını bilemezsin. Ayrıca Kadir hayatının sonuna kadar katil olarak kalacak onun açısından olaya bakarsak bununla yaşamayı o haketti mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı