Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Eğer bu ülkenin %35'inin oyuyla %0.2'nin oyu aynı işlevi görüyorsa bence bu demokrasi değildir.
Aksina tam olarak budur, sen sadece çoğunluğu dinleme lüksüne sahip değilsin. O azınlık vatandaşta senin halkın onuda dinleyeceksin. Padişahımız gibi kendi kitlesini sevip onu beğenmeyenlere te**rist demiyeceksin...

6'lı masanın olması iyi bir şey mi sence?
6 kişinin bir ülkeyi yönetmesi kadar saçma bir mantık olamaz.

Bir de cumhur ittifakı ile karşılaştırın derim daha beter istekleri var. Özellikle yeniden refah ve hizbullahın uzantısı HÜDA PAR'ın istekleri.

Bir de cumhur ittifakı ile karşılaştırın derim daha beter istekleri var. Özellikle yeniden refah ve hizbullahın uzantısı HÜDA PAR'ın istekleri.
Evet özellikle HÜDA-PAR ın olması olaylari başka seviyeye çekiyor,Ama Millet ittifakında HDP olduğunu düşününce aynı yere varıyor.

Aksina tam olarak budur, sen sadece çoğunluğu dinleme lüksüne sahip değilsin. O azınlık vatandaşta senin halkın onuda dinleyeceksin. Padişahımız gibi kendi kitlesini sevip onu beğenmeyenlere te**rist demiyeceksin...
İttifaka %2 oy katan insanların bu kadar söz hakkına sahip olması benim demokrasime karşı. Eğer sizin istediğiniz Babacan, Davutoğlu, Karamollaoğlu, Gültekin Uysal tarafından yönetilmekse millet ittifakını destekleyebilirsiniz.
Ben bunlar tarafından yönetilmek istemiyorum.

Önceki mesajlarını tekrar okusana hocam sen, bana laf anlatacağına. Düzgün tartışacaksak tarafsız konuş. Taraflı konuşur AKP savunursan bende CHP savunurum.

Ben sana CHP'li diye bir yakiştirma yaptığımı hatırlamıyorum.

Evet özellikle HÜDA PAR'ın olması olaylari başka seviyeye çekiyor, ama millet ittifakında HDP olduğunu düşününce aynı yere varıyor.

bir kimseye sorsam şu anlık olmaz bu ülkeyi teroristlere bırakamayız diyorlar kk selahattin demirtaş mevzusunu açmayıp HDP'den oy istemese çoğunun oyunu alabilirdi belki. Ama doğu tarafının oyu HDP'den geliyor maalesef %45'lere bu sayede ulaşabildi. Yapacak bir şey yok değişim istiyorsak RTE'den bu seçim kurtulabiliriz öbür türlü yine bu adam kazanırsa bir daha seçim bile göremeyebiliriz ve bu karşı güçlenme bir daha elimize geçmeyebilir. Ayrıca HDP 6'lı masada bulunmuyor bakanlık verilmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı