Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Ya çen HDP'nin ittifak içinde olmadiğina inanıyor musun cidden :)

Herif programda bağıra bağıra "HDP ile bir desteğimiz yok, bizi desteklediler bu kadar" dedi, denilene eğer kanıtın yoksa inanmak zorundasın komplo teorisi üretmen seni rezil duruma düşürür.

1) Demirtaş serbest kalacak mı?

Cevap: Hem hayır, hem evet. Tek adamın imzası ile hapise giren Demirtaş yargı bağımsızlığı ile yargılanacak yargı karar verecek buna imza değil.

2) YPG'yi terör örgütü olarak görmüyorum dediniz neden?

Cevap: O dönem dahi devlet YPG'yi terör örgütü olarak görmüyordu, benim nasıl görmemi bekliyorsun?

3) HDP ittifak mısınız?

Cevap: HDP masaya dahil değildir, sadece bizi desteklemek istediler tek adamın yıkılması için.

türker ertürk, Türk asker ve siyasetçi. 2008-2010 yılları arasında deniz harp okulu komutanlığı görevini yürütmüştür. Görevinden istifa ederek ayrılan türker ertürk, 2010'da "tsk içinde gülen cemaatine bağlı imamların bulunduğunu" ve "bu imamların dışarıya bilgi sızdırdığını" ifade etmişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Beğen
İfadeler: kcg
Yanlış, 6 kişi bir ülkeyi yönetemez ne demek? Aşırı saçma bir mesaj atmışsınız ve arkadaş buna tepkisini söylemiş ki haklı, takım tutar gibi AKP destekliyorsunuz.

Dolar ve mülteciler büyük sorun, mülteciler ve yurt dışındakiler oy kullanamamalı.

Ben takım tutar gibi AKP desteklemiyorum hatta AKP destekledigimi bile belirtmedim, benim duşunceme göre 6 kişinin yönetmesi mantıksız demem yanlış bir şey değil ama arkadaşin ben böyle düşünüyorum diye bana AKP li vb. deme hakkı yok.

Evet özellikle HÜDA PAR'ın olması olaylari başka seviyeye çekiyor, ama millet ittifakında HDP olduğunu düşününce aynı yere varıyor.

Biilal'e anlatır gibi anlatıyorum şimdi iyi dinle 😉

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı 2.PNG

Ben takım tutar gibi AKP desteklemiyorum hatta AKP destekledigimi bile belirtmedim, benim duşunceme göre 6 kişinin yönetmesi mantıksız demem yanlış bir şey değil ama arkadaşin ben böyle düşünüyorum diye bana AKP li vb. deme hakkı yok.

Sen 6 kişinin aynı işleri yapacağını düşünüyor musun? Herkesin ayrı bakanlıkları olacak bakanlık dağılımı var bakabilirsin. O bakanlıklar dışında diğer partiler söz hakkı değil. 6 kişi yönetmeyecek, ancak Erdoğan gibi tek adamda olmayacak.

Bu şahıs kim biliyor musunuz? 3 kişiyi domuz bağı ile katlettikten sonra evinin bodrumuna gömen 71 yaşındaki hizbullah yöneticisi Mehmet emin alpsoy. Erdoğan'ın özel affıyla serbest bırakıldı. Tüm bunlara engel olmak için 28 Mayıs son şans.

FxHx2t3WIAEPrDs.jpeg

Bu gördüğünüz kanıtıdır cumhurbaşkanlığı kararnamesi.

FxHx3G4XsAE_zkz.jpeg

Bugün umudumuzun kıyısında , ömrümüzün son deminde hep beraber son kez şansımızı deneyeceğiz. Bugün bu yobazları tarihe gömeceğiz. Gömmek zorundayız.

Sorum başliktaki gibidir, eğer bir mucize olurda kk 2. turda kazanırsa ülkenin şu anda ki halinden daha iyi olacağına inanıyor musunuz?

Şimdi şöyleki ekonomiyi nasıl etkilerler bilmiyorum fakat suriyelileri göndermeleri zaten çok iyi bir vaat ve bu çok zor bir şey değil bunlar giderse birçok sorun düzelecek zaten.

Bu şahıs kim biliyor musunuz? 3 kişiyi domuz bağı ile katlettikten sonra evinin bodrumuna gömen 71 yaşındaki hizbullah yöneticisi Mehmet emin alpsoy. Erdoğan'ın özel affıyla serbest bırakıldı. Tüm bunlara engel olmak için 28 Mayıs son şans.

Eki Görüntüle 1797053

İnşallah kazanırız ancak benim hiç ümidim yok. Başkalarının annelerinin,bacılarının,eşlerinin fotoğraflarını çeken afganlar sıra bize geldiğinde AKP hükümeti yüzünden burada oldukları için susacağız yada zorla susturulacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı