Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

😀

indir.jpeg

Herif programda bağıra bağıra "HDP ile bir desteğimiz yok, bizi desteklediler bu kadar" dedi, denilene eğer kanıtın yoksa inanmak zorundasın komplo teorisi üretmen seni rezil duruma düşürür.

1) Demirtaş serbest kalacak mı?

Cevap: Hem hayır, hem evet. Tek adamın imzası ile hapise giren Demirtaş yargı bağımsızlığı ile yargılanacak yargı karar verecek buna imza değil.

2) YPG'yi terör örgütü olarak görmüyorum dediniz neden?

Cevap: O dönem dahi devlet YPG'yi terör örgütü olarak görmüyordu, benim nasıl görmemi bekliyorsun?

3) HDP ittifak mısınız?

Cevap: HDP masaya dahil değildir, sadece bizi desteklemek istediler tek adamın yıkılması için.
Hüda-Par'ın 1978'lerde kurulmuş ve şuan aktif olmayan Hizbullah'ını çok güzel gömüyorsunuz işinize geldiği gibisiniz siz.

Hüda-Par'ın 1978'lerde kurulmuş ve şuan aktif olmayan Hizbullah'ını çok güzel gömüyorsunuz işinize geldiği gibisiniz siz.
Konuyu AKP'liler basmış, Allah'ım sabır ya cidden. Aktif olmayan Hizbullah diyor, PKK'da değil o halde suçu onlara atıyorlar kafaya bak :D

Hocam amacım HÜDA-PAR'ı övmek veya savunmak değil sadece soruyorum.
Şimdi terörist diyenler 6'lı masa üyeleri HÜDA-PAR'a ziyarete giderken neredeydiniz?

Türk milliyetçisi herife bunu demen daha komik, HDP ve HÜDA-PAR iki partiden de nefret ederim. Ancak bu seçim parti seçme seçimi değil. Demokrasiyi, anneni, bacını ve eşinin namusun kurtarma seçimidir.

Afganlar-Suriyeliler annene,bacına fotoğrafını çekmeni istemiyorsan oyun bellidir.

Geri
Yukarı