Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Hocam amacım HÜDA-PAR'ı övmek veya savunmak değil sadece soruyorum.
Şimdi terörist diyenler 6'lı masa üyeleri HÜDA-PAR'a ziyarete giderken neredeydiniz?

Canan Kaftancıoğlu bu soruya Babala TV programında yanıt verdi.

Biz herkesi ararız, her siyasi partiyle iletişim kurarız. Örnek olarak ben MHP'den birinin annesi rahatsızlandığında arayıp geçmiş olsun dileklerimi iletmiştim. HÜDA PAR vekilinin de annesi rahatsızlandı, onu da arayıp geçmiş olsun diledim. Bu insanlıktır.

Fakat ittifak :D ile ilgili bir şey görmedim ben ama teşekkürler.
Ben ittifak demedim ki zaten yazdığı dönüp düzgünce okursanız 6'lı masa üyeleri HÜDA-PAR ile görüşürken neredeydiniz demişim.
Kanıtlarını atın dediniz attım şimdi farklı yere çekmeye çalışıyorsunuz.

Ben ittifak demedim ki zaten yazdığı dönüp düzgünce okursanız 6'lı masa üyeleri HÜDA-PAR ile görüşürken neredeydiniz demişim.
E tamam, bak üstte arkadaş açıklamış. Öncelik insanlıkmış demek ki, terörle iş değilmiş. İttifak yapacaklarmış gibi konuştun ben de cevabını almanı sağladım. Görüştüler diye ittifaklık düşünmemişler, AKP yapmış ama bunu belirttim.

Ekonomi şuanda Jenga kulesi gibi, eğer hükümet değişirse yeni gelenin elinde kalacak diyecekler ki "Bakın ülkeyi teslim ettiğiniz adamlar, 2 günde ülkeyi batırdılar." ve 20 senenin faturasını yeni gelene kesecekler. Kaldı ki zaten muhalefet bu seçimi kazanamaz.

Ben ittifak demedim ki zaten yazdığı dönüp düzgünce okursanız 6'lı masa üyeleri HÜDA PAR ile görüşürken neredeydiniz demişim.

İttifak olsalardı onlara da laf söylerdik. Şu anda HÜDA PAR'ın karşısındalar mı evet karşısındalar. Karşı olduğum parti hangi tarafta değilse oraya geçerim mantıken.

Canan Kaftancıoğlu bu soruya Babala TV programında yanıt verdi.
Programı izlemedim de kesiti vs. varsa atabilirsen sevinirim.
E tamam, bak üstte arkadaş açıklamış. Öncelik insanlıkmış demek ki, terörle iş değilmiş. İttifak yapacaklarmış gibi konuştun ben de cevabını almanı sağladım. Görüştüler diye ittifaklık düşünmemişler, AKP yapmış ama bunu belirttim.
Ben ittifak düşündüler yazmadım zaten hocam nerenizle okuyorsunuz.

Unutursam kanım kurusun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran Alıntısı.PNG

Programı izlemedim de kesiti vs. varsa atabilirsen sevinirim.

Ben ittifak düşündüler yazmadım zaten hocam nerenizle okuyorsunuz.
Tamam, gören adamlar bunu düşünecek bir şekilde konuşmuşsun diyorum ya zaten? Sen düşün düşünme, ittifak için gidilmemiş bu kadar. Sanki gittiler diye ittifak olacaklar veya bir şey yapacaklar da AKP temizmiş gibi konuşuyorsun.

Geri
Yukarı