Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Unutursam kanım kurusun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 1797080
Şey de var, milletimize ev yapıp parasını alıcaz ama suriyeli kardeşlerimizi gönderip ev yapıcaz ve para almıcaz unutmayalım :D

E neden gidip de biz Akp Hüda Par ile ittifak dediğimizde attınız hocam bunu? Konuyla alakası neydi madem ittifak yapmıyorlardı?
Anlamaz işte AKP kafası boşver.

Şey de var, milletimize ev yapıp parasını alıcaz ama suriyeli kardeşlerimizi gönderip ev yapıcaz ve para almıcaz unutmayalım :D

Anlamaz işte AKP kafası boşver.
O mevzu çok sinir bozucu. Elin gevuruna parasız ev bizim mağdur vatandaşımıza 15 sene krediyle ev çakıyorlar. Midem bulandı resmen.

Tamam, gören adamlar bunu düşünecek bir şekilde konuşmuşsun diyorum ya zaten? Sen düşün düşünme, ittifak için gidilmemiş bu kadar. Sanki gittiler diye ittifak olacaklar veya bir şey yapacaklar da AKP temizmiş gibi konuşuyorsun.
E neden gidip de biz Akp Hüda Par ile ittifak dediğimizde attınız hocam bunu? Konuyla alakası neydi madem ittifak yapmıyorlardı?
Hocam benim AKP'yi övmeye çalıştığım falan yok. Sizinle insan gibi tarafsız konuşmaya çalışıyorum ama siz tamamen taraflı bir şekilde saldırıyorsunuz.
Size diyorum ki şu an HÜDA-PAR terörist diyenler 6'lı masa üyeleri görüşürken neredeydi?
Siz konuyu farklı farklı yerlere çekiyorsunuz. Tek demeniz gereken bilmiyorduk veya amaçları farklıydı bu kadar.

Ayrıca ben konuya girdiğimde bu mesajları görünce kimseyi etiketlemeden genel olarak konuya bir soru sormak istedim. Yani size yanıt olarak attığım falan yok.

Hocam benim AKP'yi övmeye çalıştığım falan yok. Sizinle insan gibi tarafsız konuşmaya çalışıyorum ama siz tamamen taraflı bir şekilde saldırıyorsunuz.
Size diyorum ki şu an HÜDA-PAR terörist diyenler 6'lı masa üyeleri görüşürken neredeydi?
Siz konuyu farklı farklı yerlere çekiyorsunuz. Tek demeniz gereken bilmiyorduk veya amaçları farklıydı bu kadar.

Ayrıca ben konuya girdiğimde bu mesajları görünce kimseyi etiketlemeden genel olarak konuya bir soru sormak istedim. Yani size yanıt olarak attığım falan yok.
Mevzu ittifak. 6 lı masa normal bir konu için görüşmüş. Ki zorunda sayılırlar. Sonuçta her partiyle bir temasları olmalı. Siyaset sonuçta bu. İttifak olsalardı laf ederdik. Veya ittifak görüşmeleri yapılsa. Ama yapılmadı. Ama Akp bunu yaptı işte. Aldı onları meclise soktu. Yeterli bir cevap olmuştur diye düşünüyorum. Daha açık anlatamam.

Farkında mısınız?

Buğday tanesi kadar hakkım varsa haram olsun Erdoğan. Allah yar ve yardımcın olsun Kemal dedem ben senden razıyım.

Parolamız ve duruşumuz hiç değişmedi: Zulme karşı mukavemet!

Zafer partisi genel başkanı ümit özdağ, Ankara'da oyunu kullandı özdağ: “türk halkı demokratik hakkını 14 gün içerisinde iki kez ortaya koyacak ve netice itibarıyla ülkemiz bu seçimden sonuç ne olursa olsun, bir başka zorlu sürecin içerisine girecek. Kim Cumhurbaşkanı seçilirse seçilsin, çok ağır sorunları üstlenecek bir yönetimle yola devam edeceğiz. Dileriz 21 yıllık yorgun bir yönetimden sonra Türkiye yeni bir yönetimle yola devam etme şansı bulur.”

Geri
Yukarı