Kılıçdaroğlu; Demirtaş'ın, Kavala'nın serbest bırakılmasını istiyorsanız bize katılacaksınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu söz sırf bu olayı değil, birçok şeyi anlatıyor. Bir sağ olsaydı...

İşin kötüsü Atatürk sağ olsaydı bile y-CHP parti sistemin de delege yapısıyla Atatürk parti meclisine giremezdi ayak oyunları yüzünden. :) Hatta partiden dışlanır. Üstüne Kemal Kılıçdaroğlunu eleştirdi diye sarayın adamı ilan edilirdi...
Onun yerine Canan Kaftancıoğlu Sezgin Tanrıkulu Tuncay Özkan gibi adaylar getirilirdi.

İşin kötüsü Atatürk sağ olsaydı bile y-CHP parti sistemin de delege yapısıyla Atatürk parti meclisine giremezdi ayak oyunları yüzünden. :) Hatta partiden dışlanır. Üstüne Kemal Kılıçdaroğlunu eleştirdi diye sarayın adamı ilan edilirdi...
Onun yerine Canan Kaftancıoğlu Sezgin Tanrıkulu Tuncay Özkan gibi adaylar getirilirdi.
Bu iş için ne kadar alıyorsunuz :D Ek gelir olarak girmeyi düşünüyorum.

Şu söz sırf bu olayı değil, birçok şeyi anlatıyor. Bir sağ olsaydı...
Atamiz, artik yok arkadaslar gecmise bakip bunu sürekli dile getirmenin bize faydasi yok. Hayiflanmak bizi bitiren en buyuk şey. Artik basite kacmamamiz gerekiyor her aile elini tasin altina koyup cocuklarini bir kurtarici gibi yetistirmeli, egitmeli. Ancak öyle ışık olur gelecegimiz adina. Allah rahmet eylesin cidden sağ olsaydi bu CHP'de görev yapan cogu kisiyi partiden yaka paça atardi.

Bak simdi de ben yaptim 😔

Bu iş için ne kadar alıyorsunuz :D Ek gelir olarak girmeyi düşünüyorum.

Bunlar y-CHP için de sıradan olaylar. En az on isim sayarım sana bu şekilde partiden dışlanan...

Muharrem İnce Sarıgül Deniz Baykal'ın ekibi vb onlarca isim atadan deden CHP'li ulusalcı onlarca isim partiden bu tarz ayak oyunları ile atılmadı mı? Takip etmiyon bilmiyon söyleyene de cevap veremeyince saçmalıyon hemen.

CNN-Türk'e çıktı bahanesi ile partiden adam atıldı. Parti meclisinde Kemal Kılıçdaroğluna muhalif olan karşısına çıkan bir kişi barınabiliyor mu CHP için de? Muharrem İnce'ye 600'e yakın delege oy vermişti genel başkan adayı olsun diye sonra ne oldu o delegeler kaçı kalabildi.

Bildiğim kadarıyla aihm bu isimlerin serbest kalması gerektiğine karar verdi kılıçdaroğlunun vurgu yaptığı şey aihm kararlarına saygı duyup onu uygulayacağız demesi ben mahkemeyim benim dediğim olur demiyor.

Takip etmiyon bilmiyon söyleyene de cevap veremeyince saçmalıyon hemen.
Evet böyle bir handikapım var ama onu karmaşık şeyler yazıp karşıdaki kişinin 'cevap vermesem daha iyi' diyeceği şekilde düşündürebilirim. Fiyat yazmadınız ama onu şey yapalım da teferruatları hallederiz.

Bu arada SARIGÜL'ü yazmasanız daha etkili olurdu mesajınız.

Bildiğim kadarıyla aihm bu isimlerin serbest kalması gerektiğine karar verdi kılıçdaroğlunun vurgu yaptığı şey aihm kararlarına saygı duyup onu uygulayacağız demesi ben mahkemeyim benim dediğim olur demiyor.

Alakası yok.

AİHM bir yargılama yapmıyor ki. Tutukluluk süreleri uzun oldu diyor sadece. Bu insanlar masum suçsuz veya suçlu flan demiyor. Ya ceza verin yada tutuksuz yargılayın diyor.

Kemal Kılıçdaroğlu çıkıp biz kısa süre içinde yargılayacaz ve suçsuz iseler serbest suçlu iseler tutuklayacaz demiyor fark ettiyseniz. Bunu 2-3 oldu söylüyor direk SERBEST BIKARACAZ diyor. Yargıymış mahkemeymiş hiç anmıyor bile.

Bu arada SARIGÜL'ü yazmasanız daha etkili olurdu mesajınız.

O neden ?

Sonuçta Sarıgül CHP'nin 2014 İBB adayı olmuş ve tarihinin en yüksek oyunu almıştı kendi dönemi için. HDP'nin aday çıkardığı MHP'nin aday çıkardığı bir seçim yüzde 40 oy aldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı