Kılıçdaroğlu: Vakıflar ile 1 milyar lirayı ABD'ye gönderiyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer hepsi yargılanacak olsa TBMM'de milletvekili kalmazdı şu an. Özellikle AKP'ye yakınlığıyla bilinen veya AKP'li büyük isimleri araştıracak olursan, hepsinin FETÖ ile ya da başka bir örgüt ile bağlantısı çıkar.

Umuyorum ki hepsi eşit ve tarafsız bir yargı önünde yargılanacak.
Halkın ümit ettiği insanlar bu durumdayken yüzümüz zor güler hocam.

Halkın ümit ettiği insanlar bu durumdayken yüzümüz zor güler hocam.
Yapacak bir şey yok, boş koltuk bile başımızdaki adamdan daha iyi yönetir.

George Orwell : "Bir toplum gerçeklerden ne kadar uzaklaşırsa; gerçeği söyleyenlerden o kadar nefret eder."

Tek gereken şey, 1 sene daha sabretmek.

Yapacak bir şey yok, boş koltuk bile başımızdaki adamdan daha iyi yönetir.

George Orwell : "Bir toplum gerçeklerden ne kadar uzaklaşırsa; gerçeği söyleyenlerden o kadar nefret eder."

Tek gereken şey, 1 sene daha sabretmek.
Koltuğa kim geçer orası meçhul ama kesin olan tek bir şey var, o da türlü türlü problemlerle uğraşacağı.
Gelecen için ülke genelinde nüfus dağılımı, para akışı, sanayi ve bilim ile ilgili politikalar sergilenmesi gerekiyor yoksa bir treni dâhâ kaçıracağız.

Gazeteci Cüneyt Özdemir olayı çok güzel özetlemiş.

1653432687286.png

Üstüne sorgulamadan atlayan her şeye inanan bir muhalif kitle var. Hepsini geçtim Erdoğan'ın ABD'ye kaçacağına bile inanabiliyorlar. :)

1653432789214.png

1653432809177.png

Cüneyt Özdemir, Fetullah Gülen'in kendisine verdiği üstünde "Fetullah Gülen" yazılı altın saatini takıp bir köşede ağlayabilir.

Anlaşılan bu ülkeye bir tane daha Kenan Evren ve İsmail Hakkı Karadayı şart.

"Her şeyi cemaate yıkmayalım." Bilin bakalım kimin sözü :D.

n1_66.jpg

Son düzenleme:
Sürekli aktrollerin yaptığı konuşmaları yapıyorsun.
Halk aptal muhalefette sıkıntı yok.
Kılıçdaroğlu 10 seçimi de kaybetti.
Nedeni namaz kılmadığı için ve Kur'an okumadığı için. Bu halktan sağlıklı nasıl bir karar beklersin. Tayyip Erdoğan'a sırf dindar olduğu için oy verdi bu halk. Başka bir nedeni yok.
Yanıt verdiğiniz kişi hakkında söylediklerinize katılıyorum ama Kılıçdaroğlu konusunda kesinlikle haksızsınız. Kılıçdaroğlu kendi fikirlerinden ne olursa olsun vazgeçmeyen, gerici kesime yaranmak uğruna asla sahte hareketler yapmayan bir kişi gibi konuşuyorsunuz. Hakim katili Yılmaz Güney'in, terörist elebaşı Apo destekçisi Ahmet Kaya'nın mezarlığına toplu ziyaret yapmış bir parti CHP. Sakine Cansız isimli teröristi kahraman gibi anan insanların olduğu bir parti. AKP ile aralarındaki tek fark AKP dinci kesime oynarken CHP terörist kesime oynuyor.

Ha, sen dersen ki yok arkadaş, Kemal Kılıçdaroğlu kimseye yaranmaya çalışmıyor; adam gönlünden gelerek teröristlere yanaşıyor, işte o daha da büyük bir sorundur.

Son düzenleme:
Saçma argümanlarıyla iktidar fanatikleri her yerde.

@ÖzkanK Her siyaset konusunda olduğu gibi yine iktidar borazanlığı yapmaya gelmişsin bakıyorum. Geçtiğimiz konudan Türkçeyi öğrendiğini umuyorum. :)

Son düzenleme:
Gazeteci Cüneyt Özdemir olayı çok güzel özetlemiş.

Eki Görüntüle 1398803

Üstüne sorgulamadan atlayan her şeye inanan bir muhalif kitle var. Hepsini geçtim Erdoğan'ın ABD'ye kaçacağına bile inanabiliyorlar. :)

Eki Görüntüle 1398804
Eki Görüntüle 1398805
Cüneyt Özdemir olayı falan özetlememiş, iddiaları yazıp altına haha atarak paylaşmış resmen, YouTube'da alıntı yaptığı kişinin sözleri altına "🤓" yazan kişiler misali.

Sadece 20-30 milyon kaçırmıyorlar zaten, 20'şer 30'ar paraları bölerek yolluyorlar. "Ayrıca normalde diktatörler ABD'den kaçmaz mıydı?" sorusu o kadar komik ve masum bir soru ki, ciddiye alıp cevap vermek bile zor. ABD'den kaçan diktatörler ABD ile çıkar ilişkisi yaşayan diktatörlerdir, yoksa ABD kimsenin peşine adalete saygısından düşmez. Bak Fethullah Gülen'e, gitti ABD'ye paşa paşa keyfine bakıyor.

Cüneyt özdemir, fetullah gülen'in kendisine verdiği üstünde "fetullah gülen" yazılı altın saatini takıp bir köşede ağlayabilir.

Anlaşılan bu ülkeye bir tane daha kenan evren ve İsmail hakkı karadayı şart.

"Her şeyi cemaate yıkmayalım." bilin bakalım kimin sözü :D.

Eki Görüntüle 1398806

1653434677616.png

Hayret, tweet hala silinmemis, D diskinize yedekleyin :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı