Kılıçdaroğlu: Vakıflar ile 1 milyar lirayı ABD'ye gönderiyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
10 bin $ bağış derken anlayamadım. İfşalanan belgelerde milyonlarca Amerikan Doları bulunuyor, ben bir yerden sonra sıfırları sayamadım.

Bir zamanlar FETÖ için de öyle diyorlardı, Amerika'ya kaçtı gitti. Erdoğan 2023'de kaybedeceğini ve yargılanacağını adı gibi biliyor. Ekonomiden, sığınmacıdan konuşup halkın gönlü alınmaz. Böyle ifşalar olacak ki, halk ne olduğunu anlasın.

Kimin yatırdığı ortada değil mi ? Türgev ve Ensar'ın kurucuları ve iktidar dışında milyonlarca doları kim Amerika'ya yatırabilir, gidip üyeler mi yatıracak ?
Direkt olarak "Göz Ardı Et" butonunu kullanın. Hususi olarak bu forum üyesini takip ediyorum. Hükümetin işleyişi, yanlışları, yapamadıkları üzerine gram laf etmiyorken tek derdi muhalefet üzerinden bir dizi eleştiri sunmak oluyor. Saatlerce burada mevcut olanı gösterseniz bile kabullenmeyecektir. O yüzden kendinizi hiç yormayın. Vaktinize yazık.

Kimin yatırdığı ortada değil mi ? Türgev ve Ensar'ın kurucuları ve iktidar dışında milyonlarca doları kim Amerika'ya yatırabilir, gidip üyeler mi yatıracak ?

Onu ben nerden bileyim. Belgesini bilgisini kendisi açıklayacak.

Şimdi baktım Türgev 1996'da kurulmuş. Ensar 1979'da kurulmuş. Bu söylediğin büyük iddia. İktidar aktardı diyorsan isim isim açılayacan. Öbür türlü at yalanı bulunur inananı oluyor. Bak tekrar söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu paralar ile ilgili bir iddia da bulunmuyor. Kaçış planı diyor. Kim kaçacakmış onu söyleyecek bize. Niye kaçacakmış.

AKP'li isimlerin kaçacak olsa ABD'ye kaçacağına sen sorgulamadan inanıyon mu gerçekten.

En son 2014 yılı Samanyolu televizyonun da aynı şeyleri söylüyordu. Ne oldu kaçtı mı Erdoğan darbe girişimi olduğunda saklananlar kim biliniyor.

Onu ben nereden bileyim. Belgesini bilgisini kendisi açıklayacak.

Şimdi baktım türgev 1996'da kurulmuş. Ensar 1979'da kurulmuş. Bu söylediğin büyük iddia. İktidar aktardı diyorsan isim isim açılayacan. Öbür türlü at yalanı bulunur inananı oluyor. Bak tekrar söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu paralar ile ilgili bir iddia da bulunmuyor. Kaçış planı diyor. Kim kaçacakmış onu söyleyecek bize. Niye kaçacakmış.

Akp'li isimlerin kaçacak olsa ABD'ye kaçacağına sen sorgulamadan inanıyon mu gerçekten.

En son 2014 yılı samanyolu televizyonun da aynı şeyleri söylüyordu. Ne oldu kaçtı mı Erdoğan darbe girişimi olduğunda saklananlar kim biliniyor.

Dostum şaka mısın ''niye kacacakmış diyorsun'' adam diyor ki ''2023 de kaybedecek ve ismi gibi yargılanacagını biliyor'' ugraşılmaya değmezsin.

Özkank denen aktrollü ciddiye almayın, göz ardı edip geçin. Bu acınası trollerin muslukları kesilecek elbet.

Bunlar yalan olsa, RTE mahfederdi Kılıçdaroğlu'nu. Bol keseden sallar, gündemi değiştirmeye çalışır her zaman yaptığı gibi.

Ama bunlara rahat yok. Değil ABD'ye, Mars'a bile kaçsalar rahat yok.
Çok kişinin hakkı var üstlerinde.
Bile isteye ülkeyi yok etmeye oynuyorlar.

Onu ben nerden bileyim. Belgesini bilgisini kendisi açıklayacak.

Şimdi baktım Türgev 1996'da kurulmuş. Ensar 1979'da kurulmuş. Bu söylediğin büyük iddia. İktidar aktardı diyorsan isim isim açılayacan. Öbür türlü at yalanı bulunur inananı oluyor. Bak tekrar söylüyorum Kemal Kılıçdaroğlu paralar ile ilgili bir iddia da bulunmuyor. Kaçış planı diyor. Kim kaçacakmış onu söyleyecek bize. Niye kaçacakmış.

AKP'li isimlerin kaçacak olsa ABD'ye kaçacağına sen sorgulamadan inanıyon mu gerçekten.

En son 2014 yılı Samanyolu televizyonun da aynı şeyleri söylüyordu. Ne oldu kaçtı mı Erdoğan darbe girişimi olduğunda saklananlar kim biliniyor.
Eskiye bakmayacaksın. Ona bakarsan bütün iktidar yanlısı kişiler "sayın fetullah gülen hoca efendimiz" diye dolaşıyordu. Türgev ve Ensar şu an kim tarafından yönetiliyor, iktidar tarafından. Paralar ne zaman aklanmış, iktidar varken aklanmış. Bu kadar basit.

Paraları gelip iktidarın elinde olan bir kurumdan muhalefetin aklayacak hali yok, bunu yapan kişiler iktidar ve yanlıları.

Eskiye bakmayacaksın. Ona bakarsan bütün iktidar yanlısı kişiler "sayın fetullah gülen hoca efendimiz" diye dolaşıyordu. Türgev ve ensar şu ankim tarafından yönetiliyor, iktidar tarafından. Paralar ne zaman aklanmış, iktidar varken aklanmış. Bu kadar basit.

Paraları gelip iktidarın elinde olan bir kurumdan muhalefetin aklayacak hali yok, bunu yapan kişiler iktidar ve yanlıları.

Anlamıyor hocam ugraşmayın.

Anlık AKP tayfa:

aktroll_1591346.jpg

@ÖzkanK senin yatma saatin gelmiş. Sen uyuduktan sonra biz medeni ve akıllı bir şekilde tartışmamıza devam edeceğiz.
Bundan sonra cevap yazmayacam zaten. Bilgi arayan gerçeği sorgulayan insanlar yok çünkü.

Siz belgesiz bilgisiz sorgulamadan at yalanı bulunur inananı kafasında devam edin diyecek hiçbir şey yok. Ülke sorgulayan kaliteli muhalefete gene aç kalacak.

Yahu daha 2 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu ulaştırma bakanı yolsuzluk yaptı diyordu Habertürk ekranlarında ne oldu kanıtladı mı? Ondan önce Erdoğan bir imza ile 3-4 milyar TL parayı yandaş mütahitlere aktardı diyordu hızlı tren ihalesi ile ne oldu ispat etti mi onu?
Geçen SADAT önüne gitti bunlar militan yetiştiriyor seçimlere müdahale edecek flan diyordu ne oldu o iş kanıtladı mı?
Daha önceleri çıktı Ak partili vekillerin bylook listesi elimde diyordu açıklamadı.

Yalancı çobana döndü hikaye ama her defasında gene inananlar çıkıyor. Bir iddia böyle ortaya atılmaz net belge bilgi ile çıkacan. At yalanı devamı gelmesin böyle iş mi olur?

Bildiği bir şey varsa isim verecek. Ahmet yapmış Mehmet yemiş parayı şu aktarmış isim isim söyleyecek. O isimler yargılanacak. Yurt dışına kaçacaklar flan boş beleş iddialar.

Seçimi kaybetse ne olacak Erdoğan en az yüzde 30-35 oy alan partinin genel başkanı olacak onu mu yargılayacaklar! Gerçekten muhalefette kin ve nefret gözü kör etmiş. Herkesi asıyorlar kesiyorlar yargılıyorlar işten kovuyorlar. Ama Selahattin Demirtaş desen özgür bırakacaz. KHK'lılar hepsini göreve iade edecez derler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı