Kılıçdaroğlu: Vakıflar ile 1 milyar lirayı ABD'ye gönderiyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanıt verdiğiniz kişi hakkında söylediklerinize katılıyorum ama Kılıçdaroğlu konusunda kesinlikle haksızsınız. Kılıçdaroğlu kendi fikirlerinden ne olursa olsun vazgeçmeyen, gerici kesime yaranmak uğruna asla sahte hareketler yapmayan bir kişi gibi konuşuyorsunuz. Hakim katili Yılmaz Güney'in, terörist elebaşı Apo destekçisi Ahmet Kaya'nın mezarlığına toplu ziyaret yapmış bir parti CHP. Sakine Cansız isimli teröristi kahraman gibi anan insanların olduğu bir parti. AKP ile aralarındaki tek fark AKP dinci kesime oynarken CHP terörist kesime oynuyor.

Ha, sen dersen ki yok arkadaş, Kemal Kılıçdaroğlu kimseye yaranmaya çalışmıyor; adam gönlünden gelerek teröristlere yanaşıyor, işte o daha da büyük bir sorundur.
Senin dediklerine katılıyorum. Aslında benim orda kılıçdaroğlu'dan çok kast etmek istediğim muhalefetti. Muhalefet seçimi 10 defa kaybetti demek istedim aslında.
Sadece eklemeyi unutmuşum.

Saçma argümanlarıyla iktidar fanatikleri her yerde.

@ÖzkanK her siyaset konusunda olduğu gibi yine iktidar borazanlığı yapmaya gelmişsin bakıyorum. Geçtiğimiz konudan Türkçeyi öğrendiğini umuyorum. :)

Yalana yanlışa veya eksik bilgiye eksik demek yanlış demek ne zamandır iktidar borazanlığı oldu?
Kemal Kılıçdaroğlu ve Canan Kaftancıoğlu'nu savunduğu kadar muhalefet gidip bir taşı savunsa şimdiye iktidar olmuştu o kadar yani.

Böyle bir iddia mı olur? Erdoğan'ın desteklediği dernekler vakıflar ABD'ye 1 milyar TL kaçırmış. ( dolar değil TL :) ) eee Erdoğan seçimi kaybedince ABD'ye kaçacak ve yanında ki adamlarla bu parayı yiyecek. Ve buna sorgusuz suhalsiz inanan insanlara bu akla mantığa aykırı dedim diye suçlu oluyorum. Erdoğan'ın başına en bela olan en çok yaptırım yapan onu darbe ile olmadı muhalefeti destekleyip indirmeliyiz diyen ülkeye kaçacaklar!

Cüneyt özdemir, fetullah gülen'in kendisine verdiği üstünde "fetullah gülen" yazılı altın saatini takıp bir köşede ağlayabilir.

Anlaşılan bu ülkeye bir tane daha kenan evren ve İsmail hakkı karadayı şart.

"Her şeyi cemaate yıkmayalım." bilin bakalım kimin sözü :D.

Eki Görüntüle 1398806

Oldu olacak adamın söylemlerini kötülemek karalamak için FETO'cu ilan et. Cüneyt Özdemir'in nasıl bir gazeteci olduğunu herkes bilir bu kadar zorlama bence. O tweet 2010 yılına ait o zaman programı vardı herkes ile bir gün geçiriyordu gidip konuşuyor röportaj alıyordu. Feto o zaman suçlu değil bir şey değil ne sakınca var gidip görüşmesinin. Benzer şekilde Erdoğan ile bir gün programıda var.

Yalana yanlışa veya eksik bilgiye eksik demek yanlış demek ne zamandır iktidar borazanlığı oldu?
Kemal Kılıçdaroğlu ve canan kaftancıoğlunu savunduğu kadar muhalefet gidip bir taşı savunsa şimdiye iktidar olmuştu o kadar yani.
Böyle bir iddia mı olur? Erdoğan'ın desteklediği dernekler vakıflar ABD'ye 1 milyar TL kaçırmış. ( dolar değil TL :) ) eee Erdoğan seçimi kaybedince ABD'ye kaçacak ve yanında ki adamlarla bu parayı yiyecek. Ve buna sorgusuz suhalsiz inanan insanlara bu akla mantığa aykırı dedim diye suçlu oluyorum.

Oldu olacak adamın söylemlerini kötülemek karalamak için feto'cu ilan et. Cüneyt özdemir'in nasıl bir gazeteci olduğunu herkes bilir bu kadar zorlama bence. O tweet 2010 yılına ait o zaman programı vardı herkes ile bir gün geçiriyordu gidip konuşuyor röportaj alıyordu. Feto o zaman suçlu değil bir şey değil ne sakınca var gidip görüşmesinin. Benzer şekilde Erdoğan ile bir gün programıda var.

Bu da burada kalsin,

Eksi sozluk alintisi,

Fetö bu memlekete akp ile gelmedi. 1960'ların sonundan beri faaliyet gösteriyordu zaten. Lakin akp iktidara geldiğinde bu örgüt orta boydan hallice bir fidandı. İşte o fidanı besleyip büyüten, onu sulayan, budayan, koruyup kollayan, onu dev bir çınar haline getiren, tüm ülke nezdinde itibarını yükselten, akredite eden, onu geçerli ve zorunlu kılan, ana akıma taşıyan, çalıntı sınav soruları ile devlet kadrolarına atayan, devletin kriptolu odalarına sokan, onunla iş tutup ordunun şerefli subaylarına iftira atan, o davalara savcılık yapan, o subayları hapse atan ve bir hücrede öğüten, devletin ve milletin kaynaklarını parsel parsel, balya balya o örgüte aktaran, onu yücelten, ona methiyeler düzen, aksini iddia eden ve bu konudaki endişelerini dile getiren herkesi acımasızca eleştiren, aşağılayan, alay eden, hedef gösteren, sopalayan, hapse atan, icabında öldüren muktedirlerin tamamı akp kadrolarına aittir. Aynı zamanda fetullahçı terör örgütü Akp'nin kurucu kanadından biridir.

İşte bizler, sizin ülkenize olan bu ihanetinizi asla unutmayacağız, unutturmayacağız. Eğer gerçekten darbe girişiminde şehit düşen insanlarımızı düşünseydiniz, o geceye dair var olan tüm gelişmeleri en ufak detayına varıncaya dek, zihinlerde hiçbir soru işareti bırakmayacak titizlikle kamuoyu ile paylaşır, aydınlatılmasına izin verirdiniz. Ama yapmadınız. Kıyamete kadar da yapmayacaksınız. Sizler, o geceye dair verilen tüm araştırma ve soru önergelerini reddettiniz. Neden? Bir söyleyin hele neden? Nedenini sokak aralarında gezen kediler, havada uçuşan kuşlar, rüzgarda hışırdayan yapraklar, denizdeki kum taneleri, tüm tabiat, haşerat, mahlukat, nebatat biliyor. Fetö ve akp birbirine karışmış lağım ve bulaşık suyundan ibarettir. Bu iki pislik isteseler de birbirinden ayrılamazlar. Tarih de bunu böyle yazacaktır.

Ben bununla bir kaniti dogrulamadim, anlamak isteyen gayet net anliyor zaten ;).

Benim mesajımdan alıntı yaptın ya hani. Ne alaka benim söylediklerim ile bu attığın şey!

Yoksa ben tipik muhalifim her olayda aynı davranırım her olaya aynı şeyleri atarım flan diyorsan tamam kusura bakma benim hatam. Birazdan megri megri ve ama Öcalanın kardeşi TRT'ye flan çıktı diye belirt tam olsun o zaman.

Not: Konu Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddiaları ve saçmalığı. Buna göre yorum yaparsan çok daha sağlıklı olur.

Benim mesajımdan alıntı yaptın ya hani. Ne alaka benim söylediklerim ile bu attığın şey!

Yoksa ben tipik muhalifim her olayda aynı davranırım her olaya aynı şeyleri atarım flan diyorsan tamam kusura bakma benim hatam. Birazdan megri megri ve ama öcalanın kardeşi TRT'ye flan çıktı diye belirt tam olsun.

Not: Konu Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddiaları ve saçmalığı. Buna göre yorum yaparsan çok daha sağlıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onceki mesajlarini okudum, uzgunum ama klasik aktroll profili goruyorum senin mesajlarinda. Kilicdaroglu'nun bir kaniti var ve belgelerle destekleniyor. Peki senin bu iddiayi curutecek saglam, belgelenmis bir kanitin var mi? Ayrica konu farkli yerlere kaymisti ve bende alakali bir mesaj gonderdim.

Onceki mesajlarini okudum, uzgunum ama klasik aktroll profili goruyorum senin mesajlarinda. Kilicdaroglu'nun bir kaniti var ve belgelerle destekleniyor. Peki senin bu iddiayi curutecek saglam, belgelenmis bir kanitin var mi? Ayrica konu farkli yerlere kaymisti ve bende alakali bir mesaj gonderdim.

Azıcık mantık yürütmek bile bu sözde belgeleri çürütmeye yeter. Çok değil azıcık. Ayrıca bir şey iddia eden iddiasını ispatlamak zorunda. Hep aynı tantana at bir iddia ortaya hadi böyle olmadığını ispat et diye çekil. 12 yıldır böyle olduğuna muhalefet yerinde sayıyor zaten. Bana muhalefetin iddia edip kanıtladığı 3 olay say desem sayamazsınız. Çünkü yok.

Cüney Özdemir noktayı koymuş. Çok güzel bir yorum.

1653436711236.png

Not: Gerçekten şu ülkenin kaliteli muhalefete ve olaylara mantık çerçevesinden bakabilen sadece nefret kin ile bakmayan azıcık süzgeçten geçiren muhaliflere ihtiyacı var.

Kemal Kılıçdaroğlu ve Canan Kaftancıoğlu'nu savunduğu kadar muhalefet gidip bir taşı savunsa şimdiye iktidar olmuştu o kadar yani.

Böyle bir iddia mı olur? Erdoğan'ın desteklediği dernekler vakıflar ABD'ye 1 milyar TL kaçırmış. ( dolar değil TL :) ) eee Erdoğan seçimi kaybedince ABD'ye kaçacak ve yanında ki adamlarla bu parayı yiyecek. Ve buna sorgusuz suhalsiz inanan insanlara bu akla mantığa aykırı dedim diye suçlu oluyorum. Erdoğan'ın başına en bela olan en çok yaptırım yapan onu darbe ile olmadı muhalefeti destekleyip indirmeliyiz diyen ülkeye kaçacaklar!

Oldu olacak adamın söylemlerini kötülemek karalamak için FETO'cu ilan et. Cüneyt Özdemir'in nasıl bir gazeteci olduğunu herkes bilir bu kadar zorlama bence. O tweet 2010 yılına ait o zaman programı vardı herkes ile bir gün geçiriyordu gidip konuşuyor röportaj alıyordu. Feto o zaman suçlu değil bir şey değil ne sakınca var gidip görüşmesinin. Benzer şekilde Erdoğan ile bir gün programıda var.
Fethullah Gülen'in o zamanlar suçlu sayılmamasının sebebi Recep Tayyip Erdoğan ile sıkı fıkı olmalarıydı. Yoksa olayı geniş çerçeveden görüp de gördüğünü söylediği için hapse giren kişi sayısı çok. Sizinkilerin "Fetö değil Fethullah Hocaefendi diyeceksin" tarzı demeçleri o zamanlardan kalma zaten. Ayrıca Cüneyt Özdemir'in Erdoğan ile de program yapmış olması sizin değil karşı tarafın söylediklerini kanıtlar çünkü o zamanlar Erdoğan ve Fetullah Gülen gayet samimiydiler.

Bu arada RTE cumhurbaşkanı olmasa bile neden kaçsın, yine %30-%40 ile muhalefet başkanı olur en azından demişsin de; o seçimi kaybettiği an adamın yaptıkları tek tek araştırılacak. 128 milyar dolar meselesi mesela, hala cevabı yok ortalarda.

Ayrıca Cüneyt Özdemir'in Erdoğan ile de program yapmış olması sizin değil karşı tarafın söylediklerini kanıtlar çünkü o zamanlar Erdoğan ve Fetullah Gülen gayet samimiydiler.

Adam gazeteci istediği ile röportaj yapar bu adamı oncu buncu yapmaz ki siz iyi misiniz gerçekten?

Cüneyt Özdemir Mehmet Ali Birand'ın öğrencisidir. Mehmeh Ali Birad Abdullah Öcalan ile röportaj yapmış bir isim. Şimdi adam PKK'lı mı oluyor. Onlar oraya gazeteci olarak gidip konuştu diye. Yapmayın Allah aşkına bu kadar da olmayın.

Sırf Kemal Kılıçdaroğlu'nu aklayacaksınız diye resmen Cüneyt Özdemir'i FETO sevdalısı ilan edeceksiniz utanmadan.

Not: İnatla konuyu FETO'ya getirmeye çalışmayıp özüne odaklansanız nasıl olur. Konu ile FETO'nun gram alakası yok çünkü.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı