Kılıçdaroğlu'nun konuşmasında "Aday olma" diye bağıran gence müdahale edildi

Kesilmemiş olan görüntü incelendiğinde sorun ilgili kişinin ''aday olma'' diye bağırmasından ziyade Kılıçdaroğlu'nun üzerine yürümesinden kaynaklanıyor. Bu kadar riskli olan bir hareket hiçbir ortamda kabul edilebilir bir şey değil.

Bu konuda ciddi ciddi şu yazılana inanan tek bir kişi yoktur diye düşünüyorum. Neymiş? Argüman sunamamışım. Senin argümanını herkese gösterelim de insanlar gülsün biraz :D

Bu konuda ciddi ciddi şu yazılana inanan tek bir kişi yoktur diye düşünüyorum. Neymiş? Argüman sunamamışım. Senin argümanını herkese gösterelim de insanlar gülsün biraz :D
Benim sunmuş olduğum argümanın en azından paylaşmış olduğum görüntü incelendiğinde gerçek olduğu ortaya çıkıyor.

Senin sunmuş olduğun “Kılıçdaroğlu üzerine yürüyen çocuk ile mi buluşmuş!” argümanı ise düşünceden ileriye gidemiyor çünkü ciddi ciddi kendi dünyanda böyle bir şeyin mümkün olmayacağını düşünüyorsun.

Halen “ben haklıyım” diye çırpınmaya çalışıyor olmana güldüğümü belirtmeliyim.

Yazmış olduğum bir mesaj üzerinden çıkan ve bu kadar boş olan bir tartışma ancak boş olan kişilerden çıkabilirdi zaten. :)

Bu tipi “Aynen kanka” diyerek blok listesine almak en sağlıklısı olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazmış olduğum bir mesaj üzerinden çıkan ve bu kadar boş olan bir tartışma

Yazdığım mesaj boş olduğu için çıkan tartışma da boş diyorsun yani, bak buna hak veriyorum işte :D

Benim sunmuş olduğum argümanın en azından paylaşmış olduğum görüntü incelendiğinde gerçek olduğu ortaya çıkıyor.

Hâlâ bunun doğru olduğunu iddia etmen hem üzücü hem de komik. Kılıçdaroğlu ile arasında 300 metre bulunmasına ve salonun dolu olmasına rağmen kalkıp birinin onun üstüne yürüyebileceğini eğer gerçekten düşünüyorsan bu acı verici bir durum. Mantıktan bahsetmek istiyorum ama bahsettiğim kişi sen olunca anlattıklarım boşa gitsin istemiyorum işte.

Senin sunmuş olduğun “Kılıçdaroğlu üzerine yürüyen çocuk ile mi buluşmuş!” argümanı ise aptalca bir düşünceden ileriye gidemiyor

Bu tür mesajlarınla kendi seviyeni çok güzel ortaya çıkarıyorsun. Kaç mesaj yazmama rağmen sana hakaret etmedim, herkes kendine yakıştırdığı davranışlarda bulunuyor. En basitinden bahsedilen kişi Kılıçdaroğlu'ndan onun üstüne yürüyecek kadar nefret etseydi onunla görüşme yapmaz veya görüşmeden sonra onun hakkında olumlu şeyler söylemezdi. Bu kadarını anlayabileceğini düşünmüyorum ama yine de anlattım, belki anlayabilecek olanlar faydalanır :D

Bu tipi “Aynen kanka” diyerek blok listesine almak en sağlıklısı olacak.

Yapabileceğin şey en fazla bu zaten, tartışmada ettiğin hakaretlere rağmen üstünlük kuramadığın birini engelleyip yazdıklarını görmeden devam etmek senin için en iyisi.

Son düzenleme:
Asıl sizin kafayla hareket edip adamı aday yaparsanız devam edecek.
Yok dostum ben ülkeyi iyi yönetebileceğine, tecrübesine de inandığım birine vermek yerine sevdiğim birine vereceğim, yunus simgeli bir parti var onun çıkaracağı adaya falan basarım.

Hatta belki de ben bile aday olabilirim.

Yazdığım mesaj boş olduğu için çıkan tartışma da boş diyorsun yani, bak buna hak veriyorum işte :D

Hâlâ bunun doğru olduğunu iddia etmen hem üzücü hem de komik. Kılıçdaroğlu ile arasında 300 metre bulunmasına ve salonun dolu olmasına rağmen kalkıp birinin onun üstüne yürüyebileceğini eğer gerçekten düşünüyorsan bu acı verici bir durum. Mantıktan bahsetmek istiyorum ama bahsettiğim kişi sen olunca anlattıklarım boşa gitsin istemiyorum işte.

Bu tür mesajlarınla kendi seviyeni çok güzel ortaya çıkarıyorsun. Kaç mesaj yazmama rağmen sana hakaret etmedim, herkes kendine yakıştırdığı davranışlarda bulunuyor. En basitinden bahsedilen kişi Kılıçdaroğlu'ndan onun üstüne yürüyecek kadar nefret etseydi onunla görüşme yapmaz veya görüşmeden sonra onun hakkında olumlu şeyler söylemezdi. Bu kadarını anlayabileceğini düşünmüyorum ama yine de anlattım, belki anlayabilecek olanlar faydalanır :D

Yapabileceğin şey en fazla bu zaten, tartışmada ettiğin hakaretlere rağmen üstünlük kuramadığın birini engelleyip yazdıklarını görmeden devam etmek senin için en iyisi.
Kendinin kesilmemiş olarak yayınlanan görüntüyü es geçerek “Kılıçdaroğlu’nun üzerine yürümedi” şeklinde başlatmış olduğun ve halen ilgili görüntüyü es geçerek sürdürmüş olduğun tartışmada “ben haklıyım” formülü için “anlam” seviyesine kadar inmiş olman ciddi manada üzücü.

Çünkü ortada bir görüntü olduğu halde kendinin çıkartmış olduğu bu tartışmayı anlam bakımından sürdüremeyen tarafın yine kendin olduğun ortada.

Bu tartışma boyunca ilk önce bana sırf karşıt görüşümden ötürü “talimatlı” diyerek iftirada bulundun.

Ardından hiç araştırma yapmayarak “Kılıçdaroğlu’nun üzerine yürümedi” şeklinde bir yalan ortaya koydun ve koymuş olduğun o yalan için kesilmemiş olarak yayınlanan bir görüntü paylaştım.

Son olarak ise “Kılıçdaroğlu üzerine yürüyen kişi ile mi buluşmuş!” şeklinde bir cevap vererek nasıl bir kafa yapın olduğunu gösterdin.

Tüm bunlara rağmen halen “ben haklıyım!” diye çırpınmaya ve mesajlarında üstünlük kurmaya çalışan tarafın sen olduğu halde kendini benim üzerimden açıklıyor olman ciddi manada şüpheli.

Sana karşı son cevabı bir tavsiye ile birlikte veriyorum, birazcık bilgisayardan başını kaldırarak dışarıya çıkıp ardından temiz hava alman sana iyi gelecektir.

Hocam bil diye söylüyorum başına böyle bir şey gelirse 112'yi arayıp durumu anlatıyorsun eli silahlı, yetkileri olan güvenlik güçleri gelip söz konusu şahsı muma çeviriyorlar. Hayır onun görevi ne demek ya sen vatandaşsın senin vasfın ne?

Bende sen bil diye söylüyorum dostum arasan ne olacak ön kapıdan alıp arka kapıdan salıyorlar ya hani?
Nerede adalet gördün de adalete güveniyorsun?

Yahu CHP seçmeni elinden geleni zaten yaptı. Ekmelemememettin isimli şahısa bile oy verdiler. Ne yapacaklar daha?
Kılıçdaroğlu ve Bahçelinin seçtiği çatı aday ile "tıpış tıpış sandığa gideceksiniz" diyerek, millete kurduğu kumpastır, bu ikisi üniversiteden de arkadaştır, ülkedeki en büyük Erdoğancılar bunlardır.
www.youtube.com/watch?v=J2w9lDs3gvA

Şimdide 2. Kemalettin veya 2. Ekomelettin çıkartma çabasındalar. Diğer ittifakların önünü tıkamasınlar bize yeter. Eğer millet ittifakı gerçekten milletin ittifakıysa lobiciliği bırakıp, Mansur Yavaşı aday yapar.

Bende sen bil diye söylüyorum dostum arasan ne olacak ön kapıdan alıp arka kapıdan salıyorlar ya hani?
Nerede adalet gördün de adalete güveniyorsun?
Anlaşamayacağız hocam senle problem değil zorunda da değiliz. İyi forumlar.

Geri
Yukarı