Kılıçdaroğlu'nun yeni danışmanı Jeremy Rifkin oldu

@Jiw
Hala Akp'li sayıyorsun beni, şaka mısın sen? Yoksa okumayı mı bilmiyorsun? Amerika'nın her yerde üssü var, ayrıca ben danışmanına kötü gözle bakmıyorum. Kılıçdaroğlu'nu eleştiriyorum. Tamam en CHP'li sensin.
Ülkenin anası ağlamış ne anlatıyorsun kardeşim sen? Hala gelmiş böyük oyun yeğenim diyen amcalar gibi konuşuyorsunuz ne jeremy rifkinmiş vay be.

Toxic Çınar Yaşar şaşırtmıyor. DA'daki toxicliğinden ve klasikleşmiş olan bilgisizliğinden farkın yok. Bir insan hep mi aynı kalibrede ilerler. 🤣👎
Elektronik ile siyaseti nereden bağladın bilmiyorum ama o toksikliğim eskidendi ve pişmanım o zamandan. Bilmeni isterim.

Ülkenin anası ağlamış ne anlatıyorsun kardeşim sen? Hala gelmiş böyük oyun yeğenim diyen amcalar gibi konuşuyorsunuz ne jeremy rifkinmiş vay be.
Kardeşim anlamıyor musun AKP'li değilim.

@cinar_yasarrr İktidar kötü, muhalefet ondan da kötü diyerekten, iktidara oy verip, milyonlarca kişinin ahını alacağıma, gider o oy kullanacağım eli keserim ama yine de bu iktidara oy vermem.
Daha da kötü olanı seçmek yerine kötü olanı seçmek daha iyi en azından.

@cinar_yasarrr İktidar kötü olduğu halde bile hala yönetimde kalabiliyorsa, bu ülkenin muhalefeti ya iktidara çalışıyordur, ya da gerçekten beceriksizdir. Onun için muhalefeti iktidar yapacaksın ki, diğer seçimlerde, farklı birini iktidara getirebilesin. Yapmayıp hala malum iktidara oy verirsen, ne o iktidar gider, ne o muhalefet. Bu döngünün içinden asla çıkamazsın.

@cinar_yasarrr İktidar kötü olduğu halde bile hala yönetimde kalabiliyorsa, bu ülkenin muhalefeti ya iktidara çalışıyordur, ya da gerçekten beceriksizdir. Onun için muhalefeti iktidar yapacaksın ki, diğer seçimlerde, farklı birini iktidara getirebilesin. Yapmayıp hala malum iktidara oy verirsen, ne o iktidar gider, ne o muhalefet. Bu döngünün içinden asla çıkamazsın.
4 yılda CHP neler yapar bir düşünsen sen de oy vermezsin.

@cinar_yasarrr Bir siyasi iktidar olmadan asla ve asla gerçek yüzünü göstermez. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin. 20 Yıldır ülke çökmedi, 5 senede de çökmez merak etme.
Gerçek yüzünü göstermemiş hali bu ise vay halimize. PKK'ya destek verdiklerini kabul ediyorlar, terör örgütlerine terör örgütü demiyorlar, ABD'nin neredeyse ayak parmağının arasındaki kir çıksın diye Suriye'den falan her yerden bizi çekecekler. CHP'nin başıma tekrar Atatürk gelse idam ettirir bu Kılıçdaroğlu'nu.

@cinar_yasarrr Sevdiğim, saygı duyduğum nadir hocalarımdan biriydiniz, yazık oldu. Neyse iyi sosyaller size.
Neden öyle dediniz hocam? AKP'li değilim fakat CHP'ye nazaran daha çok seviyorum sadece. Bence insanlar eski saçma zamanlar gibi tuttuğu partiye göre yargılanıp, sevmemek ve saygı duymamak gibi şeyler yapmamalı, ben de zaten AKP'li değilim.

Geri
Yukarı