Kilitlenen Clash of Clans hesabının sahipliği doğrulanamıyor

Mht

Yoctopat
Katılım
21 Mayıs 2022
Mesajlar
1
Merhaba, 8 yıldır oynadığım Clash of Clans yüklü olan telefonum arıza yaptı. Lig savaşı vardı, ben de başka bir cihazdan kendi mailime ID isteyerek savaşımı yapmak istedim. ID geldi fakat geçersiz ID dedi, daha sonra kendi telefonum gelince oyunun Supercell tarafından kilitlendiğini gördüm. Yardım için bağlandım, bilgiler istendi köyü ne zaman kurduğum. 8 yıl önce kurulan köyün gününü ve ayını nasıl hatırlayayım? Oyun içi satın alımlara ulaşıp belgeledim fakat hala niye vermiyorsunuz diyorum, "Bu konuda yardımcı olamıyoruz, başka sorunuz?" diyor. Sonuçta oyun 8 yıldır Facebook'a bağlı, kimlik bilgileri ortada. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

dia112

Hectopat
Katılım
2 Aralık 2018
Mesajlar
10
Benzeri bana oldu ve hala bir çözüm bulamadım. Hesabın kayıtlı olduğu e-postaya giremiyorum çünkü eski telefonuma bağlı. Telefona erişimim yok diyince giriş yapmıyor, sadece mail'den de halledemiyorum :( Sanırım gitti benim hesabım da.. Umarım sen bir çözüm bulabilirsin
 

Watson

Hectopat
Katılım
24 Nisan 2017
Mesajlar
118
Telefonunuzun işletim sistemi neydi? Android ise telefonun bağlı olduğu Gmail ile Google Play Games uygulamasına girip başarımları kontrol edebilirsin. Eğer ilk köyün buysa, ilk başarımlar köyü açtığın tarihi gösterir.
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı