Kilitli Konuların Öne Çıkarılmasını Engelleme

Pikachu.34

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Merhaba sevgili arkadaşlar ve Sosyal'deki yetkili arkadaşlar. Bir öneride bulunmak istiyorum. Kilitli konuların özellikle de tartışma ve benzeri olayların yaşanmasından sonra kilitlenen konuların öne çıkarılmasını engelleseniz nasıl olur? Konuda bir ton tartışma yaşanmış, adam görgüsüzlük yapmış örneğin para destesi koymuş vb gibi konuları hala öne çıkarabiliyor.

Benim size bir önerimdir. Sosyal'in daha huzurlu olması adına böyle bir konu açtım. Teşekkür eder, iyi günler dilerim.
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Bence her zaman dezavantajlı bir durum olmasa gerek. Nitekim bazı çözüldü başlıklı konular da kilitleniyor.

Benzer sorun herkesin başına gelebilir ve öğrenmek iyidir.

Sosyal'de böyle bir durum yok. Öte yandan Google algoritması popüler konuları seçiyor.
Peki teşekkür ederim. Olsa iyi olurdu bence. :)

Bence her zaman dezavantajlı bir durum olmasa gerek. Nitekim bazı çözüldü başlıklı konular da kilitleniyor.

Benzer sorun herkesin başına gelebilir ve öğrenmek iyidir.

Her konu için demedim zaten. Örneğin; tartışma yaşanmış ya da benzeri şekilde olan konuların öne çıkarılmamasını kast etmiştim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı