Kilitli konunun açılması

• Konuyu başlatan Erdem Alsırt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır seninle dalga geçmiyorum, ciddi ciddi IQRI ile aramızda bir sinerji bir geyik var onu sürdürüyorum, sen bulaşmaya çalışıyorsun - bırak bulaşma. IQRI isterse damlar geyikler istemezse uzaktan izler.

İlk video için tebrik ederim, bende ilk videomda nasıl konuşacağımı öğrenmiştim, daha sonraki çekimlerinde konuyu daha güzel belirleyip daha kesin hatlarla insanlara yol gösterirsin - kazmış olman gereken minimum tecrübe kıstası bu, o yüzden de teşekkür ettim sana. Hatta tavsiyem çekimden önce basit bir "ne konuşacağım" senaryosu yapman. Öküz altında buzağı aramaman hele Kurban bayramında çok yerinde bir hareket olacaktır.
Ben pek geyik yapmam.

- - - Güncellendi - - -

Videomu beğendiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Elimizden geldiğince en iyi ve en kaliteli ince detayına kadar video çekimleri yapacağız.
Çok yakında yeni bir bilgisayar alacağız ve kutu açılımı ile 1080p yani FULL HD kalitesinde youtube'de olacağız.

Korktum çok sessizdi, konsatre olup hipnoz olmayayım diye uzaktan izledim. Şu aniden çığlık sesiyle ekrana zombi resmi atlayan şakalardan sandım :)

İçindeki küçük sniper'ı bi sonraki videoya sakla, merak ettim ben de kutu açılımı vb. uğraşacaklar... Bu hafta kurban dua kesim, iç organ temizleme, deri soyma videosu falan koyar mı bizimkiler acaba?

"Boom headshot!" Meet the sniper TF 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçindeki küçük sniper'ı bi sonraki videoya sakla, merak ettim ben de kutu açılımı vb. uğraşacaklar... Bu hafta kurban dua kesim, iç organ temizleme, deri soyma videosu falan koyar mı bizimkiler acaba?

"Boom headshot!" Meet the sniper TF 2.

Recep Baltaş mutlaka yapacaktır, ben açıkcası beklerim :) Ali Güngör güçlüdür eli bıçak tutar, hem sevaptır :p

Recep Baltaş mutlaka yapacaktır, ben açıkcası beklerim :) Ali Güngör güçlüdür eli bıçak tutar, hem sevaptır :p
Açıkçası kurban bayramı evet ama kurban diye ben hayatta hayvan kesmem.
Daha Crysis 3'ü bile oynayamayan biriyim bilgisayar kaldırmıyor zaten onu oynamayan hayvan kesmeye cesaret edebilir mi ki?
Ben asla hayvan kesmem saçma.
Kasapçılar fabrikada hayvan kesiyor zaten.
Kısaca bana bu tür şeyler dokunur 15 yaşındayım hayvan kesim görmek bile bana dokunuyor.
Hayvan kesmek kasapçıların işidir.
Biz niye birde hayvan keselim ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Erdem, 15 yaşındasın demek, iyi iyi, gel sen beri bi göz at şuna. Ne kadar fazla kitap ve bilgi o kadar iyi.

IQRI, bi işkembe patlatmalı. Veya kelle paça tütsülemeli. Ya hepsini salladım da Şütte'den bi frankfurter almalı. Bir gün video çekimi sırasında stüdyoya damlamalı elde frankfurter ve tuborg.

IQRI, bi işkembe patlatmalı. Veya kelle paça tütsülemeli. Ya hepsini salladım da Şütte'den bi frankfurter almalı. Bir gün video çekimi sırasında stüdyoya damlamalı elde frankfurter ve tuborg.

Ben sakin olmaya insalığa birşeyler kazandırmaya çalışıyorum (yalanlarıma kimse inanmasın) ama sen benim gibi biri için büyük tehlikesin, nabza göre hangi sıvıları vereceğini iyi biliyorsun.
Beni bu forumdan attıracaksın bunu gözlerinde gördüm :) Acaba aklımdan geçenlerin ne kadarını kaldırabilirler diye hesap etmeye başladım :p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı