Kilo alamamak

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Merhabalar, 60 kiloda kaldım ve çıkamıyorum yukarı. Spor yapıyorum ve evde vücut yapmak istiyorum ama zayıf olduğum için tabiri caizse sıska görünüyorum. Nasıl şöyle derli toplu vücut yaparım? Şu tarzı bir vücut istiyorum.
IMG_20200815_012523.jpg

Son düzenleme:
Merhabalar, 60 kiloda kaldım ve çıkamıyorum yukarı. Spor yapıyorum ve evde vücut yapmak istiyorum ama zayıf olduğum için tabiri caizse sıska görünüyorum. Nasıl şöyle derli toplu vücut yaparım?
Hocam Adana'daysanız benim yanımda 1 hafta misafir edeyim. 65 kilo olarak çıkarsınız.

İyi bir diyet listesi yeterli antrenman ve uyku düzeni. Bunları yaptıktan sonra gelişmemen imkansız. Boyunuz yaşınız kaç acaba?
1.75. Diyet listesi nerede yaptırabilirim?
Hocam Adana'daysanız benim yanımda 1 hafta misafir edeyim. 65 kilo olarak çıkarsınız.
Eyvallah reis, Adana'da değilim sağ olasın teklif için.

Daha önce kaç kiloydun da 60 da kaldın? Ben mesela ilk spora 52 kilo başlamıştım ve maksimum 72'yi gördüm. Şu anda 62 kiloyum. Eğer genetik limite takıldıysan pek yapabileceğin bir şey yok fakat 60 kiloda da takılmazsın diye düşünüyorum. Kalori hesabı yaparak ve kaliteli bir antrenman programı uygulayarak 1 yıl içinde aşağı yukarı alabileceğin maksimum kilolara ulaşırsın. Ondan sonraki yıllarda da kas yapımı devam eder ama bayağı bir yavaşlar.

Daha önce kaç kiloydun da 60 da kaldın? Ben mesela ilk spora 52 kilo başlamıştım ve maksimum 72'yi gördüm. Şu anda 62 kiloyum. Eğer genetik limite takıldıysan pek yapabileceğin bir şey yok fakat 60 kiloda da takılmazsın diye düşünüyorum. Kalori hesabı yaparak ve kaliteli bir antrenman programı uygulayarak 1 yıl içinde aşağı yukarı alabileceğin maksimum kilolara ulaşırsın. Ondan sonraki yıllarda da kas yapımı devam eder ama bayağı bir yavaşlar.
Bu fitness boy uzatır mı? Hocalarla konuşsam ona göre bir program yapabilir mi?

Et ve tavuk düşük kalorili, yüksek protein şu an açıkladiklarindan bunu anlayabiliriz ama kalori hesabı yapmak için bize günlük tam olarak ne yediğini ve kaç kalori olduğunu belirtirsen daha iyi olur
Fotoğrafta gördüğünüz vücut yapmak istiyorum.

Hocam şöyle anne yemekleri yiyorum. Tam bir program yok. Bir gün karnıyarık gelir, bir gün dolma, bir gün et ve tavuk gibi gibi.

Geri
Yukarı