Kilo alamıyorum

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Selamlar ben 15 yaşında 1.80 70 kiloyum fakat dışarıdan bakıldığında 50 kilo gibi gözüküyorum ve bu da hiç hoşuma gitmiyor öz güvenimi yok ediyor yüzüm bunun yüzünden yüzüm biraz küçük gözüküyor 2 aydır psikolojik bir soruna dönüştü bu kilo alma isteği ne yapacağımı bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

Selamlar ben 15 yaşında 1.80 70 kiloyum fakat dışarıdan bakıldığında 50 kilo gibi gözüküyorum ve bu da hiç hoşuma gitmiyor öz güvenimi yok ediyor yüzüm bunun yüzünden yüzüm biraz küçük gözüküyor 2 aydır psikolojik bir soruna dönüştü bu kilo alma isteği ne yapacağımı bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?
Bir ameliyat türü varmış adını unuttum yağları alıyorlar doktor reisler.

70 kiloyum diyorum dış taraftan bakıldığında 50 kilo gözüküyorum kollarım ince göğüs tarafım ince daha ne kadar açıklayıcı anlatabilirim bilemiyorum.
Sana öyle geliyor 70 kilo o boya en ideal kilodur. Herhalde internetteki kaslı maslı manken erkekler sizi etkiledi hocam. Fazla Ege Fitness izlemeyin izliyorsanız.

Sana öyle geliyor 70 kilo o boya en ideal kilodur. Herhalde internetteki kaslı maslı manken erkekler sizi etkiledi hocam. Fazla ege fitness izlemeyin izliyorsanız.

Bahsettiğiniz şeyleri ve şahsı tanımayan biriyim 50 kilo mevzusunu ben tek demiyorum etrafımda ki çoğu kişi diyor mesela kollarım ince gözüküyor, ayaklarım ince gözüküyor.
Kız belki zayıf erkek seviyordur.

Yok hocam sorun kız mevzusu falan değil ☺️ benim. Hoşuma gitmemeye başladı.

Geri
Yukarı