Kilo alamıyorum

• Konuyu başlatan ymeal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 551
Sizin ile neredeyse aynı durumdayım.
15 yaş, 155 boy, 38 kilo. Hatta dün hastalandım. Pfpa hastalığım var ve soğuğa çıktığım için tetiklendi. 3 gün sonra 36 kiloya düşerim.

Bir uzmana danışmanız lazım sağlıklı ve düzgün bir kilo alabilmek için. Bende 1.86 boyunda 64 kiloydum ve bir deri bir kemiktim, 4 ayda 77 kiloya çıktım. Aslında kilo almak zor değil biz yemek yemiyormuşuz. Sabah erken kalk kahvaltını yap sonra öğle yemeği ye, ikindi gibi ye birde akşam yemeği ye bu öğünlerle kilo almamak imkansızdır. Ben fitness'a başlayarak kilo alabildim haftanın 5 günü idman yapıyorum ve idman sonrası gerçekten çok acıkıyorum yediğimin 2-3 katını birden yiyorum.

Bende 170 50 kiloyum metobolizmam çok yavaş oldugu için fazla acıkmıyorum. Bence bir doktora görünün metabolizmanızı hızlandıran bir şey alın tuvalete çıkar acıkırsınız kilo alırsınız.

Öncelikle fazla bir zayıflık söz konusu. O nedenle buradan alacağın tavsiyeler, şunu ye, bunu ye’ler bir işe yaramaz. Doktora git kardeşim. Hangi alan bakıyor bu konuya bilmiyorum ama belki de bir diyetisyendir ihtiyacın olan. Kendini profesyonele emanet etmen gerek. Zaten o sana doğru yönlendirmeleri yapacaktır. Sporla birlikte kilo alırsan hem şekillenerek orantılı şekilde kilo alırsın. Sen boşver burayı. Buradan aldığın en iyi tavsiye bir profesyonele görünmen olsun.

Bende 170 50 kiloyum metobolizmam çok yavaş oldugu için fazla acıkmıyorum. Bence bir doktora görünün metabolizmanızı hızlandıran bir şey alın tuvalete çıkar acıkırsınız kilo alırsınız.
Benim metabolizmam çok hızlı olduğu için alamıyordum eskiden, metabolizma hızlandıkça kalori yakımı hızlanır eğer gün içerisinde alman gereken miktarda kalori alamazsan daha hızlı kilo kaybı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı