Kilo alamıyorum

Yağ değil kilo alıyorsun. Ben bu şekilde besleniyorum ve bir zararını göremedim. Elbette kesin doğrudur demiyorum. Yanlışım varsa affola.
Reflü gibi hastalıklara sebebiyet verebiliyor. Hasta olmasan bile sen uyurken beynin onla uğraşmak zorunda olduğu için daha az dinlenmiş uyanabiliyorsun bunu alışkanlık haline getirdiğinde. Tabii herkes için aynı olmayabilir ama genel olarak yapılmaması gereken bir davranış. normal öğünden daha az tüketilirse sorun olmaz.

Günlük öğün sayısını artırmanız gerekiyor. Bu şekilde mideniz yavaş yavaş büyür. Gece geç saatlerde yemek yemeyin sağlık açısından ileride problem yaşayabilirsiniz. Bulgur, ekmek ve alabilirseniz et tüketimini artırın tabii bunun yanında bazı spor hareketlerini de yapmanız fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Günlük öğün sayısını artırmanız gerekiyor. Bu şekilde mideniz yavaş yavaş büyür. Gece geç saatlerde yemek yemeyin sağlık açısından ileride problem yaşayabilirsiniz. Bulgur, ekmek ve alabilirseniz et tüketimini artırın tabii bunun yanında bazı spor hareketlerini de yapmanız fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum.
Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı