Kim milyoner olmak ister sorusu

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Bilgisayar Mühendisliği
kim-milyoner-olmak-ister-16-mayis-pazar-sorusu-14136046_4730_m.jpg

Türkiye 26-45 Doğu Meridyenleri ve 36-42 Kuzey Paralelleri arasında konumlanmış değil miydi? Bu sorunun mantığını açıklayabilecek var mı acaba? Cevap D bu arada.

Eki Görüntüle 1029169

Türkiye 26-45 doğu meridyenleri ve 36-42 kuzey paralelleri arasında konumlanmış değil miydi? Bu sorunun mantığını açıklayabilecek var mı acaba? Cevap D bu arada.

Hocam bu soru aslında 250 bin TL'lik soru değil. Benim babam da D şıkkı dedi (internetten araştırmadı, kendi bilgisiyle söyledi). Dediğine göre 45 derece doğu meridyeni değil de başka olacakmış (şu an aklıma gelmedi). Yani benim babam bile biliyorsa herkes bilebilir. Çok basit sordular 🙂

Ayrıca kız kazandı mı 1 milyonu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1029186
45 derece doğu geçmiyormuş.
26 derece kuzey adalardan dolayı sayılıyor sanırım.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

Haritada 45 Doğu da geçiyor gibi görünüyor, Türkiye Azerbaycan'la olan kara yolunu tekrar eline alsa geçecek oradan sanki. 😀
Hocam bu soru aslında 250 bin TL'lik soru değil. Benim babam da D şıkkı dedi (internetten araştırmadı, kendi bilgisiyle söyledi). Dediğine göre 45 derece doğu meridyeni değil de başka olacakmış (şu an aklıma gelmedi). Yani benim babam bile biliyorsa herkes bilebilir. Çok basit sordular 🙂

Ayrıca kız kazandı mı 1 milyonu?
Kazanamadı, bu soruda çekildi bildiğim kadarıyla.

Geri
Yukarı