Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Filminin İngilizce Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Furkan Uzunlar

Kilopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
1615991305419.png

Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen, 23 Nisan 2021'den itibaren ABD ve Kanada'da sinemalarda. Filmin resmi İngilizce web sitesine göre hem altyazılı hem de dublajlı formatlarda satışa sunulacak. Fanlar, 9 Nisan'dan itibaren Funimation aracılığıyla bilet satın alabilecek. Film ayrıca 22 haziran'da Apple TV, Microsoft Store, Vudu, Google Play, PlayStation Store ve Amazon üzerinden dijital olarak yayınlanacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak: Kimetsu no Yaiba Movie Arrives in North America on April 23! | Anime News | TOM Shop: Figures & Merch From Japan!

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba mangasını bitirmiş filmin sinema çekimini izlemiş birisi olarak gazımı alamadım. Sizce türk sinemasına gelir mi?

Merhaba mangasını bitirmiş filmin sinema çekimini izlemiş birisi olarak gazımı alamadım. Sizce türk sinemasına gelir mi?
😵 Türkiye'deki sinemalarda animeler yayınlanıyor mu! O günleri görmek isterdim. Ben özellikle açıklanan tarihleri, bu filmin internetin birçok bölgesinde çıkacağını hatırlatmak için paylaştım. 😉🤫

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı