Kimler yurt dışında yaşıyor?

Yurt dışında yaşıyorum diyen 20 kişinin 19'u burada yalan söylüyor haberin olsun.
Technopat Sosyal'de öyle saçmalıklar var. Türkiye'de yaşayıp, Türkiye dışında yaşadığını söyleme eylemini gerçekleştirerek ne kazanımı elde ettiklerini merak ediyorum.
Öğrenci yurdu dışında bir yerde yaşayan herkes yurt dışında yaşadığını söylerse işimiz zor. :D

VPN ile bağlananlar da var ama ISS IP'leri ile VPN IP'lerinin anında belli olduğunu bilmiyorlar. :D
Genellikle bu tür konularda yazanlara pek inanmıyorum.
Başka bir küçük sitede kısa sürelik moderatörlük deneyimim oldu, mesajını tam tersine düzenleyenler, konularda kültürlü gözükmeye çalışıp uyarı atıldığında rapor sistemi veya profil mesajı kısmından garip bir şekilde yakınanlar var. Ki bunları 1 günde gördüm.

Ki bunları 1 günde gördüm.
Benim aylarca neler gördüğümü düşün... :D

Bazen görüyorum konularda onları sallarken, ifşalamamak için zor tutuyorum kendimi.

Foruma baksan herkes üniversite mezunu, herkes dövizle kazanıyor, 4-5 dil biliyorlar, 20+ yıllık iş tecrübeleri falan var. :D Yıllarca ben boşuna gece gündüz çalışıp 3-4 saatlik uykularla günlerimi geçirmek zorunda kalmışım, foruma gel istediğin gibi salla. Burada neleri atıp tutuyorlar, 5 dakika sonra babaları bilgisayar başından kaldırıyordur çoğunu. :D Bir de burada sallanan şeyleri "gerçekten" yapmak için yıllarını verip sağlığından olmuş biri bunları okurken sağlam sinirleniyor.

Geri
Yukarı