Kimsenin Keşfetmediği Fakat Güzel Şarkı

Çocuk zaten küçük, bu yaşta çoğu kişi oyun oynarken arkadaş şarkı yapmış. Çoğu RAP müzikten de iyi olduğu kesin bence :) Arkadaşların keşfedilmedi diye attığı şarkılar en az 1m dinlenmiş bu arada baya da keşfedilmemiş.
Açıkçası bana göre 1M izlenmede keşfedilmiş sayılmaz. Bir şarkının keşfedilmesi için her yerde kullanılması gerekiyor. Ama attığım şarkının daha herhangi bir içerikte kullanıldığını görmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güzel şuan bunu dinliyorum
Rap severler için

Arkadaşın yaşına göre iyi zaten. Ona bakarsanız on binlerce güzel şarkı var fakat bu yaşta Alper Erözer'den iyi olduğu kesin amatör olduğu halde. Yaşına ve amatörlüğüne göre değerlendirirseniz daha iyi olur arkadaşı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Güzel şuan bunu dinliyorum
Rap severler için
Bu şarkıyı daha önce TikTok'ta falan duymuştum büyük ihtimalle coverlenmiş bir şarkı çünkü arka plandaki müzik çok tanıdık.

Arkadaşın yaşına göre iyi zaten. Ona bakarsanız on binlerce güzel şarkı var fakat bu yaşta Alper Erözer'den iyi olduğu kesin amatör olduğu halde. Yaşına ve amatörlüğüne göre değerlendirirseniz daha iyi olur arkadaşı.

Bu şarkıyı daha önce TikTok'ta falan duymuştum büyük ihtimalle coverlenmiş bir şarkı çünkü arka plandaki müzik çok tanıdık.
Evet orjinalinde başka tabi

Alper Erozer daha iyi bence.

Kimse senin gibi düşünmek zorunda değil, öznel bir düşünceni herkese kabul ettirme çaban anlamsız.

Yaşına ve amatörlüğüne göre değerlendirirseniz daha iyi olur arkadaşı.
Bence yaş ile alakası yok. İnsanda yetenek varsa 10 yaşında da popüler olur 50 yaşında da. Ama yeteneği olup deneyimi olmazsa işte o zaman o şahsın şarkıları pek dinlenmez. Bana göre sizin attığınız şarkıda ki şahıs tamamen yeteneksiz.

Dinlenebilecek en güzel parça bence budur, her yaşa her kafaya uygun.

Geri
Yukarı