Kimsenin Keşfetmediği Fakat Güzel Şarkı

Vokal nerden baksan 15-16 yaşlarında; müzik bilgisini, kulak hadisesini boş ver, ritim duygusu bile yok (nakarata kadar dinledim en azından). Sağdan soldan çarpılmış altyapı üzerine manasız ve melodiden uzak bir ses ile söylenmişler. Bu zımbırtının sahibi her kim ise bir zahmet yeni bir şeyler yapmadan önce biraz müzik dersi alsın. Lütfen.

Kötü bir şarkı. İyiki de keşfedilmemiş. Gerçek kaliteli şarkılar varken bu kötü şarkıyı dinleyecek halimiz yok.

Son düzenleme:
Reklam sanırım?
Dinlenebilecek en güzel parça bence budur, her yaşa her kafaya uygun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Araba sürerken çok iyi oluyor, uykun geliyor yolda yorulmuyorsun hiç.

2 reprint ile toplam 600 görüntülenme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Açıkçası pek sevdiğimi söyleyemem, ancak zevkler tartışılmaz, bunun da seveni vardır elbet. İroni olduğunu da düşünmedim değil ancak. İroni mi :D?

Zevkler neden tartışılmasın? Bal gibi de tartışılır. Google'da bile tartışmanın anlamına baktığımız zaman belli bir konuda, karşılıklı olarak, birbirine karşıt görüşler öne sürüp bunları savunmak yazıyor. Mesela şu an bu konu da bile tartışılıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı