Kimya ve Biyoloji Konu Anlatım Kitap Önerisi

amma

Hectopat
Fizik için soru bankası. (Şu anda Okyanus 40 seans çözüyorum.)
Matematik soru bankası. (Şu anda Karekök sıfır çözüyorum yanında da Okyanus konu anlatımının sorularını çözüyorum.)
Kimya ve biyoloji için hem konu anlatım hem de soru bankası lazım, önerebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Final yayınları alıp ve çözebilirsin. Daha ötesi yok zaten. Final ve palme çok iyi yayınlardır. FDD orta seviye, Final zor seviyedir. Palme FDD'den zorluk bakımından daha iyidir. Kısacası Final>Palme>FDD şeklinde sıralanır bende. Palme önerimdir.

Fizik, kimya ve biyoloji için Palme soru bankalarını öneririm. Özellikle Biyoloji soru bankalarını geçen sen çözdüm ve çok memnun kaldım. Konuyu çalışıp hemen ardından soru çözüp üstüne çözemediğin sorularla uğraşınca konuya tamamen hakim oluyorsun. Fizik ve kimyayı şuan çözüyorum, sorular kolay-orta seviye, konuyu kavramana yardımcı olacak soru tarzları var. Pek zor soru yok.

Biyoloji için ben "Okyanus Biyoloji YGS-LYS Konu Anlatımlı" kitap kullanıyorum fakat kitabın 0'ı biraz tuzlu, 40+ TL olması lazım. İkinci el kitapçıdan 15TL'ye almıştım ben. Kitap kalın fakat içeriği zengin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı