Kindred Pro arena şampiyonu mu?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da böyle ilginç bir şeyle karşılaştım ve şaşırdım. Kindred'in Pro arenada dahil olmak üzere her eloda oynandığını söylüyor.
Bu kadar güçlü mü Kindred? Yıllardır oynuyorum hiç o potansiyeli görmedim Kindred'da ve kendimde.
Demirde sürünüyorum. Dedim farklı karakterler deneyeyim. Jax, xin falan aldım. Harbi bu kolsuz çarları ile her el s notları alıyordum.

Son düzenleme:
Video haziran ayında yüklenmiş. Kindred çıktıktan sonra çoğu zaman profesyonel maçlarda oynandı. Dikkat edin, her maça alındı demiyorum.
Normal insanlar oynayınca güçlü olmaz zaten. Bilen kişiler oynayınca güçlü olur.
Bende 1.3 M var. Harbi oynuyamıyorum. Haketmiyorum Kindred'ı.
@Vavien. ya ben en son 2018 Temmuz'da görmüştüm Pro arenelarda. O da 3-4 maç. Sonra duman oldu. Bende takip etmedim. Demek alınmış Kindred.

Video 10.12 yamasından kalma ama Kindred hala güçlü bir şampiyon, oynamasını bilene tabi. Profesyonel arenalarda dikkat ederseniz şampiyonlar seçilirken zor-kolay güçlü-güçsüz olmalarına bakılmıyor. İlk bakılan şey işlevsellik. 2v2lerde ne kadar işe yarıyor? Takım savaşlarında neler yapabilir? Kule altı savaşı yapabilir mi? Bunlara bakılıyor. Mesela Kindredın ultisi gerçekten çok işlevsel. Pasifiyle karşı ormanda savaş çıkarabiliyor.

Video 10.12 yamasından kalma ama Kindred hala güçlü bir şampiyon, oynamasını bilene tabi. Profesyonel arenalarda dikkat ederseniz şampiyonlar seçilirken zor-kolay güçlü-güçsüz olmalarına bakılmıyor. İlk bakılan şey işlevsellik. 2v2lerde ne kadar işe yarıyor? Takım savaşlarında neler yapabilir? Kule altı savaşı yapabilir mi? Bunlara bakılıyor. Mesela Kindredın ultisi gerçekten çok işlevsel. Pasifiyle karşı ormanda savaş çıkarabiliyor.
Ya sorma. Ejderhalar ve ya Baron Nashor için böyle takım savaşı yapılmıyor. Ama Kindred'ın av kaydı için değer buna. Ölsün 3-4 kişi ne olacak ?

Zaten bir Yampiri Yengeç bir de Kindred'ın av kaydı çok önemli bu oyunda.

Kindred ilk zamanlarda aşırı güçlüydü. 1vs5 atabilirdi. Şu anda da güçlü ama kesinlikle arada dağ kadar fark var. Ha, her zaman alınabilirliği olan bir şampiyon.

Geri
Yukarı