Kingdom Come: Deliverance alınır mı?

• Konuyu başlatan Wero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

Almalı mıyım?

• Evet, al.

Oy: 12 85,7%
  • Hayır, alma.

Oy: 2 14,3%

• Oy verenlerin toplamı
    14
W

Wero

Ziyaretçi
Uzun zamandır aklımda vardı bu oyun. Daha önce farklı bir konu altında bu soruyu araya sıkıştırmıştım :) Orta çağı ele alıyor ve en önemlisi gerçekçi bir oyun. Oyunda çok fazla bug falan var denilmiş ve ikileme düşürdü beni. 44,50₺ şu anda. Alayım mı sizce? Ayrıca satın alırken hediye kartı falan veriyormuş. Herbiri 10$ değerinde. Bilgisi olan varsa ve bilgisini paylaşırsa sevinirim :)

Nedense bu oyunu sevemedim, bana aşırı sıkıcı geldi. Satın aldığımdan beri öyle bir kenarda duruyor, gerçekçi yapacağız derken bana göre fazla kasmışlar.(112 dakika oynamışım) Ne Türkçe olması ne de çıktığı dönem çok önerilmesi beni cezbetmeye yetmedi. Hediye kartı olayını hiç bilmiyorum, Steam'de oyunu açar oynarım kapatırım hiç ilgilenmediğim konular.

Bence kesinlikle alınır. Yaz indiriminde 60 küsür liraya almıştım ve hiç pişman olmadım. Ben oynarken bir miktar optimizasyon sıkıntısı vardı. Hâlâ var mı bilmiyorum.

Uzun zamandır aklımda vardı bu oyun. Daha önce farklı bir konu altında bu soruyu araya sıkıştırmıştım :) Orta çağı ele alıyor ve en önemlisi gerçekçi bir oyun. Oyunda çok fazla bug falan var denilmiş ve ikileme düşürdü beni. 44,50₺ şu anda. Alayım mı sizce? Ayrıca satın alırken hediye kartı falan veriyormuş. Herbiri 10$ değerinde. Bilgisi olan varsa ve bilgisini paylaşırsa sevinirim :)
Oyun hakkında pek bir bilgim yok fakat hediye kartları 10 dolar değerinde değil. 10 dolarlık alışverişe hediye kartı veriyor. Onlarda ortalama 1 ile 3 tl arası oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Oyunun başlarında sıkılabilirsiniz. Zaten çoğu olumsuz yorum yapanlar başta sıkılıp devamını getiremedikleri için oyunu kötülüyorlar. Eğer oyun ilginizi çekiyorsa ve başta 2-3 saat kadar sıkılmaya dayanırım diyorsanız, alınır.

Oyunun başlarında sıkılabilirsiniz. Zaten çoğu olumsuz yorum yapanlar başta sıkılıp devamını getiremedikleri için oyunu kötülüyorlar. Eğer oyun ilginizi çekiyorsa ve başta 2-3 saat kadar sıkılmaya dayanırım diyorsanız, alınır.
2-3 saatten zarar gelmez, dayanırım :) Game Satış’ta oyun 38₺. Oradan alacağım sanırım, yorum yapanlara teşekkürler konu kilitlenebilir :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı