Kingdom come: Deliverance nasıldır?

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar Skyrim ve Witcher'dan biraz sıkıldım ve başka bir oyuna geçmek istiyorum. Herkes Kingdom'u önerdi. Kaç saat götürür beni? Oyunu sömürmeyi düşünüyorum. Önerileriniz varsa söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir RPG oyunudur, şahsen 1 hafta boyunca sadece onu oynayarak 70 saatte bitirmiştim. Tabi siz sadece ana hikayeye yüklenirseniz muhtemelen 60 saatte falan bitecektir. Türkçesi de var oynarken dil problemi de yaşamazsın.

Dövüş sistemi ilk başta bana aşırı zor ve dandik hissettirmişti ancak bir kere alışıp, nasıl savaşmam gerektiğini anladıktan sonra of yok böyle bir şey, aşırı tatmin olmuştum. Açık dünyası da fena değildir, uğraşılacak yan görevleri de var. Üzüldüğüm tek şey keşke daha çok büyük çaplı savaş içermesi ve optimizasyon sorunları olması; bunların dışında tam sömürülecek oyun.

3. Kez oynuyorum bu sıralarda toplam 150 saati aşmıştır oyun sürem. Dövüş sistemi 2-3 kişi üstünde gerçekten aşırı zorluyor. Oyunu ilk kez oynuyorsanız kanser olup dayak yiyeceksiniz hocam. Dayak yemenizi az da olsa önleyecek olan turnuvalara katılıp kazanmanız gerek, böylelikle oyunun en iyi zırh setlerinden biri olan Leipa Lordları setini kazanacaksınız. Kısacası güzel oyundur ama alışmanız gerek, öneririm.

Geri
Yukarı