Kingdom Online hakkında düşünceleriniz

zekischen

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Eski bir KnightOnline oyuncusuyum eski tadı tuzu olmadığının herkes farkında oynamayalı 4 yıl olmuştur. O yüzden yeni bir oyun arayışı içine girdim. Çevremdeki arkadaşlar Kingdom Online'yi önerdiler. Oynayan arkadaşlar varmıdır ? Düşünceleriniz ve yorumlarınız benim için önemlidir.

-Üyelikler ücretli mi?
-KO gibi server olayı var mı? varsa en son ne zaman açıldı?
-Paranın çok önemi var mı ?
-Koxp vs. illegal programlar kullanılıyor mu ?
-KO gibi sabahtan akşama kadar kasma mantığı mıdır? ( Çok zaman geçiremiyeceğim )

Keyif alabileceğim bu tarzda online oyunlar varsa tavsiyelere açığım.

Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler...

Üyelik ücretsiz.
3 tane server var oyun yeni açıldığından beri 3 ü de neredeyse aynı anda açıldı birinde başlayabilirsiniz.
Ben oyunda çok ustalaşmadım ama çok fazla para istediğini düşünmüyorum en azından knight gibi değil :)
İllegal programlar şuan yok sanırım. Ama oyunu kötüleyenler dolu etrafta chatte hile olduğunu yazanlar vs. ben inanmadım ama koxp hile geliştiricileri bir açık yakalamaya çalışıyorlardır heralde sonuçta knighttan geldi hepsi aynı huy :)
Ko gibi bir kasma mantığı yok. Apostlara, apelere pt ye bırakıp sabahtan akşama kasma gibi bir olay yok :) Genel olarak görevlerle geçiyor bolca görev var onları yaparak kasabilirsin.

Party ile kasma ortam oluşturma vs. var mı ? Clan savaşları olabilir yani oyuna seni bağlayan bir tarafı sadece görev yaparak geçmez herhalde oyun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı