Kingston 240GB SSD alınır mı?

EXC4L1BUR

Hectopat
PH861-M LX3 Plus r2.0 şu anda kullandığım anakart bu şu SSD'yi almak istiyorum.

Anakart SATA II destekliyor bazı sayfalarda SSD'nin anakartla uyumsuz olacağı çalışamayacağını söylediler ama benim bildiğime göre maksimum verimlilikte olmasa da çalışacaktır diye biliyorum işin doğrusu nedir?

Kullanmakta olduğum Gigabyte 240 GB SSD Kullanmanı tavsiye ederim. Herhangi bir kronik sorunu veya hatası performan kaybı yok.Şiddetle tavsiye ederim. Sorun yaşamazsın.

Anakart SATA II destekliyor bazı sayfalarda SSD'nin anakartla uyumsuz olacağı çalışamayacağını söylediler ama benim bildiğime göre maksimum verimlilikte olmasa da çalışacaktır diye biliyorum işin doğrusu nedir?
Çalışır, ama SATA II bant genişliği sınırına takılır SSD'n. Kısacası SATA II'nin desteklediği maksimum hızlarda dolaşır okuma/yazma hızları çoğu zaman.

PH861-M LX3 Plus r2.0 şu anda kullandığım anakart bu şu SSD'yi almak istiyorum.

Kullanmakta olduğum Gigabyte 240 GB SSD Kullanmanı tavsiye ederim. Herhangi bir kronik sorunu veya hatası performans kaybı yok. Şiddetle tavsiye ederim. Sorun yaşamazsın. Ayrıca kingston, sandisk gibi markaların bazı ssd modellerinde kronik sorunlar var o yüzden tavsiye etmem bir çok kullanıcı bu durumdan muzdarip, verdikleri para çöp oldu.

Peki benim anakart SATA II uyumlu SATA kabloları klasiktir diye biliyorum SATA II'nin kendine özgü kablosu yok değil mi normal SATA kablosu @Antidepressant @shinei @KurwaMac @Antidepressant @messinicocugu @Ahmet_Kaan
Anladığım kadarıyla anakartınız SATA II destekliyor, siz SATA III SSD Alacaksınız, fakat SATA III hızı alamayacaksınız, alacağınız hızlar SATA II birimine göre olacaktır. kablolar aynıdır bildiğim kadarıyla ayriyetten kablo siparişi vermenize gerek yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı