Kingston A2000 500GB vs 500GB 870 EVO

Daha fazla  
Merhaba dostlar, sorumun ana amacı benim anakartımda M.2 için bir soğutma bloğu yok bundan dolayı SATA SSD mi alsam diye düşünüyorum eğer soğutma bloğunun olmaması sorun yaratacaksa bana. Amacım sadece oyun arada sırada Twitch'de yayın render vs. gibi işlerim yok şu an da GX1 480GB SSD kullanıyorum fakat yetmediği için böyle bir ikinci depolamaya ihtiyaç duydum eğer soğutma bloğunun eksikliği sıkıntı yaratırsa Samsung'u almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sizin kullanımınızda pek sıkıntı olmaz. Ancak içine OS kuracaksanız 870 EVO seçin çünkü önbelleği var.

Aldığım SSD'ye Windows'u kuracağım hem de oyunları kuracağım şu anki kullandığım SSD'yi de formatlayıp oyun kuracağım. Lafın kısası yeni alacağımda Windows oyun ve diğerinde de oyun olacak
@Samican Bayyıldız Hava akışı iyi değilse kasanın sorun yaratabilir. Render vs için kullanmayacaksanız kesinlikle 870 EVO daha mantıklı.
Tamamdır hocam sağolun İtopya'da 560Tl civarına düştüm EVO onu alıyorum o zaman şuan.
@Samican Bayyıldız Hava akışı iyi değilse kasanın sorun yaratabilir. Render vs için kullanmayacaksanız kesinlikle 870 EVO daha mantıklı.

Samsung için yeterli kablo olup olmadığına bakacağım şimdi kasanın arkasını açıp bu arada kasam Spec Delta RGB fakat önündeki kapağı açtım daha iyi hava akışı için.

Geri
Yukarı