Kingston A2000 garanti süresi ne kadar?

489156

Decapat
Arkadaşlar Hepsiburada'dan başlıkta belirttiğim ürünü aldım. Ürün ulaştı hız testinde de sorun yok. Aklıma başka bir soru takıldı Kingston'ın sitesinde ve ürünün ambalajında 5 yıl sınırlı garanti yazıyor fakat sitede 24 ay yazıyor. Yorumlarda birisi ürünü Kingston'ın sitesinden kayıt ettirince 5 yıl global garanti oluyor yazmış fakat böyle bir kısım bulamadım sitede. VPN ile girince kaydolma kısmı geliyor orada da ülkelerin arasında Türkiye yok. Belki bilen vardır diye buradan sorayım dedim.

Asıl soru global garantiden faydalanmak için bir şey yapmam gerekiyor mu ? ya da faydalanabiliyor muyum ? İlgili linke zaten göz atmıştım.
Hayır, bir ekstra işleme gerek yok. Bilgilendirme içinde bulunan ürünlerden birine ya da birden fazlasına sahipseniz bu garantiniz geçerli. Faturanız, ürünün kutusu ve üstündeki ısı dağıtıcısı olduğu sürece problem yok.

Hayır, bir ekstra işleme gerek yok. Bilgilendirme içinde bulunan ürünlerden birine ya da birden fazlasına sahipseniz bu garantiniz geçerli. Faturanız, ürünün kutusu ve üstündeki ısı dağıtıcısı olduğu sürece problem yok.
Öncelikle çok teşekkür ederim mesajlarınız için. Ürünün kutusu olmadığından ambalajı keserek açtım. Fakat SSD'yi muhafaza eden plastik kısım duruyor. Karton kısma ihtiyacım var mı ?

Edit: Ürünün ambalajındaki etiketlerin fotoğrafını çekmiştim.

Öncelikle çok teşekkür ederim mesajlarınız için. Ürünün kutusu olmadığından ambalajı keserek açtım. Fakat SSD'yi muhafaza eden plastik kısım duruyor. Karton kısma ihtiyacım var mı ?

Edit: Ürünün ambalajındaki etiketlerin fotoğrafını çekmiştim.
Ne demek. Tabii ürünün size ne şekilde sunulduğu da önemli. Deformasyonu engelleyecek bir kutu tasarımı yoksa sorun değil. Faturanız hepsinden önde gelir zaten. Etiketleri çıkarmamanız ve kaybetmemeniz de kritik. Gerekeni yapmışsınız.

Geri
Yukarı