Kingston A2000 SSD 500 GB alınır mı?

250 GB olan modelini kullanıyorum, eğer yazma sorunu sizi rahatsız etmiyor ise alınabilir. Birazdan test fotoğrafını atacağım, ona göre karar verirsiniz.
1593799121160.png

Son düzenleme:
Yazma ve okuma olarak SATA SSD'den en kötü durumda bile çok iyi olacağına eminim.

Bana biraz ömürlü ürün lazım yani 1 yılda sağlık düşümü olmayacak bir ürün ne bileyim 5 yıl 6 yıl arkama bakmayacağım.

Sağlık konusunda da bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

250 GB olan modelini kullanıyorum, eğer yazma sorunu sizi rahatsız etmiyor ise alınabilir. Birazdan test fotoğrafını atacağım, ona göre karar verirsiniz.
Eki Görüntüle 606763
Dostum okuma yazma hizlari biraz düşük gibi geldi ozellikle yazma hizi 1000mb/s olmasi gerekmiyor mu? İlk aldiginda da mi boyleydi?
Bi
Eki Görüntüle 606763
Bir de senin ssd 250gb oldugu icin bu kadar surede %96ya düşmüş olabilir cunku bu ssdnin 250gb olanlarının ömrü 150TB , 500gb olanlarinin omru ise 350TB. Aslinda bu da cok sacma cunku kapasitesi kucuk bir ssdye daha fazla yazma silme islemi yaparim ben. Surekli depolama alanim dolar ve 3 ayda bir "şu cöp ve gereksiz dosyalari temizleyeyim" derim sonra yine birikir. Kucuk boyutlu bir ssdye zor dosya sigdirildigindan dolayı ve surekli bir yer acma sorunum olacagindan dolayi bunlarin omrunun daha uzun olmasi gerekir aslinda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı