Kingston A400 480GB vs Samsung 860EVO 250GB

SanDisk ne olursa olsun alınmaz kaliteli değil flaşları da diskleri de.
Bu kadar saçma bir genelleme daha duymadım. Sanki SanDisk'in çıkardığı bütünü ürünleri tek tek kullanıp deneyimlemiş gibi konuşuyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar saçma bir genelleme daha duymadım. Sanki SanDisk'in çıkardığı bütünü ürünleri tek tek kullanıp deneyimlemiş gibi konuşuyorsunuz.

Bu benim deneyimlerim. Kullandığım çoğu ürünü Kingston flashların yerini tutmuyor. Samsung'un da SSD'lerinin de kötü olduğunu inkaar edemezsiniz.

@NipponChemiConKYCap
Birincisi siz tahminimce SanDisk Ultra 3D isimli ürünü bilmiyorsunuz bile. Eminim ki hakkında bilginiz bile yok. Ayrıca biz burada SSD'lerden bahsediyoruz siz diyorsunuz ki "Kullandığım çoğu ürünü Kingston flashların yerini tutmuyor".

Samsung SSD kötüdür diyen veya kötü olduğunu inkâr eden oldu mu? Daha ne yazdığını bilmiyor diyordunuz. Siz bildiğinize emin misiniz? Ben mesajımda "Samsung" bile yazmadığım halde sırf haklı çıkmak için bunu malzeme olarak kullanmanız saçma bir hareket olmuş. Neyse, siz sanırım SanDisk hater hayatınıza devam edeceksiniz gibi duruyor. İyi forumlar.

Ultra 3D ile 860 Evo arasında öyle devasa kalite farkı falan yok.
SanDisk Ultra 3D'nin her parçası kaliteli.

NAND Flash bellekleri, kontrolcüsü, her şeyi kaliteli. DRAM var, okuma/yazma hızları, IOPS değerleri, TBW değerleri hepsi iyi.

Yurtdışında en çok satılan modellerden biri, alan herkes memnun kalıyor.

Samsung 860 Evo kazığına bir sürü NVMe M.2 rakip sunabilirim burada ki hak ediyor, 500 TL'ye satıyorlar 🙂

Bu SSD'lerin her biri 860 Evo'dan ÇOK daha iyi.

Biraz ekleyince 970 EVO Plus bile alınıyor🤣

WD Blue 3D desem, kalitesiz der miydiniz? Demezdiniz değil mi 🙂
İki SSD tamamen aynı, her şeyleri aynı. Tek farkları isimleri.
Hadi buna da kalitesiz deyin🙂
Samsung 860 Evo çok pahalı dediğimde yerine önerebileceğiniz ilk SATA SSD bu olurdu herhalde.

''Smasung çko kalteli sne cahlsin SanDisk alımnaz lne''

@Hangottom senden beklemezdim 🙁

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Benden neyi beklemiceksiniz hocam? Kingston A400 Kingston'un giris seviye en kalitesiz SSD lerinden birisi. Samsung ile karsilastirmasi bile sacma. SanDisk'e HyperX'e lafim yok iyi SSD'ler. Bence Samsung en kaliteli SSD markasi. Ve rakip olacak SSD'lerin HyperX Fury, SanDisk SSD Ultra 3D gibi modeller. Kalitesiz degiller aksine cok iyiler bende alacagim. Ama benim para sikintim olmasa kesin Samsung alirim. Ama Samsung kaliteli diye o kadar para vermek mantiksiz.

Ultra 3D ile 860 Evo arasında öyle devasa kalite farkı falan yok.
SanDisk Ultra 3D'nin her parçası kaliteli.

NAND flash bellekleri, kontrolcüsü, her şeyi kaliteli. DRAM var, okuma/yazma hızları, IOPS değerleri, TBW değerleri hepsi iyi.

Yurtdışında en çok satılan modellerden biri, alan herkes memnun kalıyor.

Samsung 860 Evo kazığına bir sürü NVMe M.2 rakip sunabilirim burada ki hak ediyor, 500 TL'ye satıyorlar 🙂

Bu SSD'lerin her biri 860 Evo'dan çok daha iyi.

Biraz ekleyince 970 Evo Plus bile alınıyor🤣

WD Blue 3D desem, kalitesiz der miydiniz? Demezdiniz değil mi 🙂
İki SSD tamamen aynı, her şeyleri aynı. Tek farkları isimleri.
Hadi buna da kalitesiz deyin🙂
Samsung 860 Evo çok pahalı dediğimde yerine önerebileceğiniz ilk SATA SSD bu olurdu herhalde.

"Smasung çko kalteli sne cahlsin SanDisk alımnaz lne"

@Hangottom senden beklemezdim 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı