Kingston Fury Beast DDR4 3200MHz ASUS RS B350-F ile uyumlu mudur?

cevdetts

Centipat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX B350-F anakart ve Ryzen 3 2200G işlemci var elimde, RAM konusunda eski bir RAM'e sahibim. Önerebileceğiniz RAM var mı? Kingston Fury Beast güzel diyorlar ama sistemimle uyumlu mu bilmiyorum.

ASUS ROG STRIX B350-F anakart ve Ryzen 3 2200G işlemci var elimde, RAM konusunda eski bir RAM'e sahibim. Önerebileceğiniz RAM var mı? Kingston Fury Beast güzel diyorlar ama sistemimle uyumlu mu bilmiyorum.

Anakart ve bütçe belirtmeniz yeterlidir. Elinizdeki de APU bir işlemci olduğu için Dual channel kullanmanız daha iyi olacaktır.

Bundan 2 adet alıp takmanız yeterlidir. Bütçenizi belirtmediğiniz için en ucuz 8gb 3200 ve kaliteli rami önerdim.

Sistemdeki Ram kaç gb ve cl değerleri aynı olması önemli. Eğer sisteminde 4gb varsa 8gb alırsan da değişik olur yada direk 8x2 yapabilirsin. Tam olarak belirtmen lazım kaç gb Ram var , Cl değeri nedir , 4 GB mi alacaksın yoksa 8 mi ?

Anakart ve bütçe belirtmeniz yeterlidir. Elinizdeki de APU bir işlemci olduğu için Dual channel kullanmanız daha iyi olacaktır.

Bundan 2 adet alıp takmanız yeterlidir. Bütçenizi belirtmediğiniz için en ucuz 8gb 3200 ve kaliteli rami önerdim.
Bütce 1.500 civarı, zaten ben de 2x8 almayı düşünüyorum bahsettiğiniz ram i önerenler de olmuştu yanıtınız için teşekkür ederim
Sistemdeki Ram kaç gb ve cl değerleri aynı olması önemli. Eğer sisteminde 4gb varsa 8gb alırsan da değişik olur yada direk 8x2 yapabilirsin. Tam olarak belirtmen lazım kaç gb Ram var , Cl değeri nedir , 4 GB mi alacaksın yoksa 8 mi ?
sistemimdekini çıkartmayı düşünüyorum. 2x8 almayı düşünüyorum
anakart ve aktif ram

Dosya Ekleri

• asdf.PNG
    asdf.PNG
    18 KB · Görüntüleme: 14
  • sdaf.PNG
    sdaf.PNG
    19,4 KB · Görüntüleme: 16
8x2 şekilde alacaksan Crucial Ballistix RAM'leri öneririm.

100 TL fiyat farkının bir şeye etki edeceğini sanmıyorum. Satılış amacı 8x2 olanlar daha iyidir belki bilgim yok ama Single alıp Dual channel yapmakta bir sakınca görmüyorum.

100 TL fiyat farkının bir şeye etki edeceğini sanmıyorum. Satılış amacı 8x2 olanlar daha iyidir belki bilgim yok ama Single alıp Dual channel yapmakta bir sakınca görmüyorum.
Elindeki Ram in ne marka olduğunu bilmiyorum mavi ekran verebilir soru olabilir. Crucial gerçekten kaliteli olduğu için rahatça oc yaparsın sorun yaşamazsın. 100TL farka değer.

Bütçe 1.500 civarı, zaten ben de 2x8 almayı düşünüyorum bahsettiğiniz RAM'i önerenler de olmuştu yanıtınız için teşekkür ederim.

Sistemimdekini çıkartmayı düşünüyorum. 2x8 almayı düşünüyorum.
Anakart ve aktif RAM.

Sistemdeki 8i satıp 1500 TL bandında direkt olarak 8x2 yapmanız iyi olacaktır APU sistemin yükünü RAM çekiyor. 16 olması da ileride yükseltme yapmanız da kolaylık sağlar. Mümkün olduğunca kendinden soğutuculu RAM'ler almanız iyi olacaktır.
Elindeki Ram in ne marka olduğunu bilmiyorum mavi ekran verebilir soru olabilir. Crucial gerçekten kaliteli olduğu için rahatça oc yaparsın sorun yaşamazsın. 100TL farka değer.
Xpg mi crucial mi?

Elimdeki ram XPG D10 1.5mhz evet onu çıkartıp kullanmayacagım, Crucial i araştırdım ve sanırım en tercih edileni o Fury için de iyi dediler ve arada kaldım sanırım Crucial alacağım yanıtlarınız için çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı