Kingston Fury Beast'in sahte olma ihtimali nedir?

m1kadoks

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
N11 üzerinden Kingston Fury Beast 16 GB RAM aldım. KF432C16BB/16 internetteki seri numarası bu fakat bana gelen RAM'in kutusu ve kendi üstünde bu seri no KF432C16BB/16-sp yazıyor. Ek olarak RAM'in sogutucu blogunu sokup baktım çiplerin üzerinde Kingston yazmıyor. Daha önce bu RAM'den satın alan olduysa veya bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
N11 üzerinden Kingston Fury Beast 16 GB RAM aldım. KF432C16BB/16 internetteki seri numarası bu fakat bana gelen RAM'in kutusu ve kendi üstünde bu seri no KF432C16BB/16-sp yazıyor. Ek olarak RAM'in sogutucu blogunu sokup baktım çiplerin üzerinde Kingston yazmıyor. Daha önce bu RAM'den satın alan olduysa veya bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Hocam ürünün yorumlarına baksaydınız zaten yazar orada insanların deneyimi ama yine de baktım arasında biri sahte yazmış.

Sahte. O satıcı Turbox ürünleri ve 10 yıllık malzemeleri satıyor. Anlamışsınızdır zaten ama keşke sökmeseydiniz.

Sökmeden kastım bir tarafı hafif kalkıktı zaten ısık tutup baktım.

Hocam ürünün yorumlarına baksaydınız zaten yazar orada insanların deneyimi ama yine de baktım arasında biri sahte yazmış.
gördüm ama farklı satıcı oldugu için çok dikkate almamıştım

Gördüm ama farklı satıcı oldugu için çok dikkate almamıştım.

Bu aralar dikkat edin bir de N11'den alışveriş yapmanızı önermem aldığım PS5'in garantisi sahte çıktı daha ne olabilir sarı siteler daha iyi. (2 Konsolu vardı ikiside kronik driftli 3 kere tamire gönderdim para almalarına rağmen aynısını gönderdiler)

Sökmeden kastım bir tarafı hafif kalkıktı zaten ısık tutup baktım.

gördüm ama farklı satıcı oldugu için çok dikkate almamıştım
Oradaki Pelican satıcısı da Izoly'nin, o da sahte. SNDBilişim'i bilmiyorum ama ona güvenemedim. Elmacık güvenilir.

İade edebiliyorsanız iade edin.

Hocam ben de almıştım BIOS'ta RAM ismi ne olarak gözüküyor ben de panram yazıyor.
1679340216428.png

Yeni konular

Geri
Yukarı