Kingston Fury Beast'in sahte olma ihtimali nedir?

CPU-Z'den anlarsın sahte olup olmadığını. Kinston illaki kendi çiplerini koymuyor. Bazen Hynix'te kullanıyor. Ben 2 tane kit aldım 2*8 bir kit hynixti bir kitte Kingston'dı.

PC'yi yavas yavas topladığım için deneme sansım olmadı hocam. Sadece takmadan yapabileceğim testleri yaptım 1-2 falso buldum. Aynı satıcıdan mı almıştınız siz.
Sndbilişim'di sanırsam babam almıştı hocam.

CPU-Z'den anlarsın sahte olup olmadığını. Kinston illaki kendi çiplerini koymuyor. Bazen Hynix'te kullanıyor. Ben 2 tane kit aldım 2*8 bir kit hynixti bir kitte Kingston'dı.
Önceki mesajımı düzenledim bakar mısın.

Hocam elimde PC olmadığı için bakamıyorum maalesef sadece seri no ve çipe baktım zaten direk işkillendim.

Çipin üzerinde sec 219 yazıyor nette aratınca Kingston sitesi cıkıyor ama tam bilmediğim için bir kanıya varamadım.

Hocam elimde PC olmadığı için bakamıyorum maalesef sadece seri no ve çipe baktım zaten direk işkillendim.

Çipin üzerinde sec 219 yazıyor nette aratınca Kingston sitesi cıkıyor ama tam bilmediğim için bir kanıya varamadım.
Çevrenizde bir bilgisayarcı varsa götürüp Thaiphoon Burner ve CPU-Z'den bakıp fotoğrafını alın ama iade edecekseniz gerek yok.

Geri
Yukarı