Kingston Fury Renegade RGB 32 GB (2x16) vs Corsair Vengeance RGB RT 32 GB (2X16)

Bütçe
2500

furuns

Decapat
Anakart
MSI B550M-A PRO
İşlemci
R5 5600
Merhaba arkadaşlar, AMD Ryzen 5 5600 işlemcili sisteme hangi RAM'i almalıyım? Önerileriniz için teşekkür ederim.

Kingston Fury renegade RGB 32 GB (2x16 GB) 3600MHz DDR4 CL16 masaüstü bellek kiti 2 KF436C16RB1AK2/32 Amazon.com.tr
Corsair Vengeance RGB RT 32 GB (2 X 16 GB) DDR4 3.600MHz C16 bellek Amazon.com.tr

Özellikleri aynı. Sen bilirsin.

Hangisi daha uzun ömürlü daha dayanıklı AMD ile kullanıma en uygun olduğunu merak ettim. İnternette pek bir şey bulamadım sorularıma dair. Kingstona daha fazla para vermeye gerek var mı bilmiyorum. O yüzden bilgisi olan arkadaşlardan destek istiyorum.

Hangisi daha uzun ömürlü daha dayanıklı AMD ile kullanıma en uygun olduğunu merak ettim. İnternette pek bir şey bulamadım sorularıma dair. Kingstona daha fazla para vermeye gerek var mı bilmiyorum. O yüzden bilgisi olan arkadaşlardan destek istiyorum.
Anladım. Bilgim yok sadece düşüncelerimi paylaşacağım. Ben olsam fiyatı daha ucuz olanı tercih ederdim. Özellik farkı yok. İkisi de kaliteli , bilindik markalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı