kutayuzun

Decapat
Kulaklık : Kingston HyperX Cloud Stringer

Kutu açılımını yaptıktan sonra ilk olarak 6S telefonumda denedim ve gerçekten sesi tatmin edici olduğunu son ses açtığım da yanımda ki arkadaşımın sesini duyamadığımı fark ettim. Fakat dışarı ses veriyor.
Asıl problemim bu değil.

Problem: Bilgisayarımda 3.5mm jack girişine ön veya arka fark etmeksizin ikisini de taktığım da telefona taktığım kadar ses alamıyorum, hatta normal ses seviyesinde oluyor. Bilgisayar ses ayarlarını kontrol ettim ve en yüksekte hepsi, ayrıca anakarttan ses sürücümü de güncelledim fakat değişen bir şey olmadığını söylemeliyim. Anca realtek HD audi yöneticisinden ekolayzer ayarları ile sesi biraz yükseltebildim. Daha fazla bir ses bekliyordum, yorumlarda ve videolarda okuduğum ve araştırdığım kadarıyla ses seviyesini daha yüksek diyor herkes, gerçekten bende daha fazla ses bekliyordum.

Bu kulaklığı kullananlar veya başka kulaklıkta böyle sorun yaşamış kişiler bana yardımcı olabilirler mi?

Birde zaman içinde burn in süresi diye bir olay da var ondan kaynaklı bir durum olabilir mi ?

Mikrofon kalitesini gerçekten çok güzel test ettim ondan yana bir sıkıntım yok tek sorun bilgisayara taktığım zaman ses seviyesi düşük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı