Elektronik Kingston KC3000 2TB 3158+67TL!

Aldığım her ürün kullanılmış ürün olarak geliyor son zamanlarda.
İlginç bende sürekli alışveriş yapıyorum. Genelde 0 kutu geliyor. Tabi insanın başına gelebilir. İade etmeniz iyi olmuş.

İade politikası yüzünden sorun yok ama. Aynı şeyi Türk satıcılarda yaşadığınızda kutuyu sizin açtığınızı bahane edip geri bile gönderirler. Ama amazon saolsun bunu yapmıyor. Koşulsuz şartsız iade alıyorlar. Ürün hasar görmesin yeter.

Bunun dışında .com(Amerika) .co.uk (İngiltere) siteleri de çok güzel. Ürünleri ingiltereden getirtmek tr fiyatından daha ucuza gelebiliyor. Alacağınız ürünü buralardan da kontrol edebilirsiniz. Bu 2 sitede kullanılmış ürünler ile sıfır paketlerin fiyatları farklı. Alırken görüyorsunuz birinde New birinde Used yazıyor. Tavsiye ederim :)
Bu iki siteden kargo süresi DHL ve UPS kargoları için maksimum 4-5 gün sürüyor. Bizim evimize gelmesi. Ürün tutarınız 150 dolar üstüyse gümrükte evrak istenebilir. İstenir istenmez yollarsanız beklemez. 1-2 gün sonra yollarsanız 1 haftaya kadar bekleyebiliyor.

İlginç bende sürekli alışveriş yapıyorum. Genelde 0 kutu geliyor. Tabi insanın başına gelebilir. İade etmeniz iyi olmuş.

İade politikası yüzünden sorun yok ama. Aynı şeyi Türk satıcılarda yaşadığınızda kutuyu sizin açtığınızı bahane edip geri bile gönderirler. Ama amazon saolsun bunu yapmıyor. Koşulsuz şartsız iade alıyorlar. Ürün hasar görmesin yeter.

Bunun dışında .com(Amerika) .co.uk (İngiltere) siteleri de çok güzel. Ürünleri ingiltereden getirtmek tr fiyatından daha ucuza gelebiliyor. Alacağınız ürünü buralardan da kontrol edebilirsiniz. Bu 2 sitede kullanılmış ürünler ile sıfır paketlerin fiyatları farklı. Alırken görüyorsunuz birinde New birinde Used yazıyor. Tavsiye ederim :)
Aynen hocam bilgim var o konuda. Bana da sıfır paket geliyordu ama son aldığım 4-5 üründe bunu yaşadım. Bazılarını boşver diyip kullandım ama ssd olunca konu, nasıl kullanılmış ürün gönderiyorlar hayret ettim.

Elime bugün ulaştı. Açılmamış şekilde sıfır ürün geldi.
E3AD26A0-C151-4C8C-A052-0893CA3791E9.jpeg

Son düzenleme:
Aynen hocam bilgim var o konuda. Bana da sıfır paket geliyordu ama son aldığım 4-5 üründe bunu yaşadım. Bazılarını boşver diyip kullandım ama ssd olunca konu, nasıl kullanılmış ürün gönderiyorlar hayret ettim.

Elime bugün ulaştı. Açılmamış şekilde sıfır ürün geldi.
Eki Görüntüle 1717411
Hayırlı olsun.

Buradaki konuda görüp aldığım ssd arızalı çıktı yada sahteydi bilemiyorum. 25 Mart tarihinde bana ulaştı ve hemen temiz bir şekilde monte edip windows kurdum ve ne olduysa ondan sonra olmaya başladı daha önce sıfır sorun yaşadığım makina sapıtmaya sürekli mavi ekran vermeye kilitlenmeye başladı. En sonunda bugün arızalı ürün olarak iade ettim. Galiba bana sahte ssd geldi..

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    100,9 KB · Görüntüleme: 50
  • Ekran Alıntısı1.JPG
    Ekran Alıntısı1.JPG
    25,3 KB · Görüntüleme: 51
Buradaki konuda görüp aldığım ssd arızalı çıktı yada sahteydi bilemiyorum. 25 Mart tarihinde bana ulaştı ve hemen temiz bir şekilde monte edip windows kurdum ve ne olduysa ondan sonra olmaya başladı daha önce sıfır sorun yaşadığım makina sapıtmaya sürekli mavi ekran vermeye kilitlenmeye başladı. En sonunda bugün arızalı ürün olarak iade ettim. Galiba bana sahte ssd geldi..
Satıcı bizzat Amazon'un kendisi, sahte gelme durumu olacağını sanmıyorum. Şansınıza bağlı arızalı gelmiş olabilir, testlerini yaptınız mı?

Kingston SSD Manager programını indirip kurduğunuzda SSD'yi gözükmekte miydi programda şu şekilde.
Benim ssd de dün geldi hala kurmadım bu program ile orjinalligi anlaşılıyor mu?

Ssd ilk windows'u kurduktan ve mavi ekranlar gelmeye başladıktan sonra doğru düzgün çalışmadı nasıl kontrol ettiniz derseniz gen4 gen3 slotlarına harici ssd kutusuna taktım. Hatta yetmedi arkadaşın bilgisayarına taktım onun bilgisayarında hiç görmedi zaten ne bios'ta ne de disk yönetiminde. Artık yeter diyip iade ettim. Kesin sahtedir diyemiyorum ama büyük ihtimal bozuk olan bana denk geldi. Olan oldu artık Slovakya'dan iade edilmesini bekliyorum şuan :)

Yeni konular

Geri
Yukarı