Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Tekrar stoğa girdi :) aldım. An itibariyle firmada 19 stok görünüyor.

%10 Nays indirimi + Naysa 604 TL yükledim diye 10 TL'de öyle geldi. Totalde 533 TL'ye geldi :)

Piyasa fiyatı 1600TL bu kadar ucuza satma nedeni ne acaba şüpeleniyorum sahte ürün veya kullanılmış bozuk yollama oranı ne acaba. Bilginiz var mı almayı düşünüyorum.

Piyasa fiyatı 1600TL bu kadar ucuza satma nedeni ne acaba şüpeleniyorum sahte ürün veya kullanılmış bozuk yollama oranı ne acaba. Bilginiz var mı almayı düşünüyorum.
Paket açılmışsa direk iade oluştururum. Ben zaten kargoları genellikle video çekerek açıyorum. İnternetten tüketici hakem heyetine de verilebilir. Daha önce bankayı vermiştim. Yorucu bir işlem değil. İşi özü: Paketi kapalıysa firmalık bir şey yok. Açıksa sıkıntı. Gelince göreceğiz :)

600TL'ye böyle 500GB SSD zor. Bu fiyata ne olduğu belli olmayan SSD bile bulunmuyor. İhtiyacı olan alsın bu fiyata kaçırmasın.

Ben de aldım ürünü, Vakıf World kartta 3 taksit ve 40 tl puan avantajı vardı.. 560 tl ye gelecek ve 3 taksitli. üründe sorun yoksa fiyatı çok iyi

Firmaya soru sormuştum. Kapalı kutu diyor. Gelince göreceğiz :) kapalı kutu salatalık çıkmasında :D son 8 tane stok görünüyor.
1670411874534.png

Yeni konular

Geri
Yukarı