Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Hkvision C100 240GB 300 TL almıştım, onu iptal edip %10 Nays'la bunu aldım. Bana bile aldirdiniz Technopat gençliği. Umarım sıkıntı çıkmaz.

Ve malesef aldığım gibi iptal ettim. Stok bitti yazıyordu anında 5 tane daha stoğa girdi. Var bu işte bir iş ama hadi hayırlısı

Hkvision C100 240GB 300 TL almıştım, onu iptal edip %10 Nays'la bunu aldım. Bana bile aldirdiniz Technopat gençliği. Umarım sıkıntı çıkmaz.

Ve malesef aldığım gibi iptal ettim. Stok bitti yazıyordu anında 5 tane daha stoğa girdi. Var bu işte bir iş ama hadi hayırlısı
Bende bir türlü spariş veremedim satıcı daha yeni sorun yaşamak istemiyorum. Biraz daha bekleyeceğim sürekli stok bitiyor sonra yenileniyor.

Boşuna iptal etmişsiniz bence hocam. İlk aldığınızdan çok daha iyi.

LinkedIn hesabını buldum öyle bir şey olursa dövmek kolay olur :D
Hocam dikkat ederseniz bu SSD nin olduğu bir görseli beğenip altına wechat ile iletişim kuralım demiş, büyük ihtimalle yurtdışından getirtti ürünleri burda satıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221207-170936.png
    Screenshot_20221207-170936.png
    485,5 KB · Görüntüleme: 145

Yeni konular

Geri
Yukarı